Astana
Title

Esed rejimi ateşkese uymuyor

Suriye’nin Doğu Guta bölgesindeki Ayn Terma beldesine Esed rejimine bağlı güçlerin düzenlediği saldırılarda 1'i çocuk 2 sivil öldü, 20 kişi yaraladı.

Title

Esed rejimi ateşkese uymuyor

Esed rejimi, başkent Şam'da, saldırılarını durdurduğunu ilan ettiği Doğu Guta'yı hedef almaya devam ediyor.

Title

İşte UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu maçları

Üçüncü ön eleme turu ilk maçları, yarın ve 26 Temmuz Çarşamba günü oynanacak. Medipol Başakşehir, 26 Temmuz Çarşamba günü Belçika ekibi Club Brugge'e konuk olacak

Title

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde rövanş maçları

İkinci ön eleme turu rövanşları 7 maçla başlayacak

Title

İçişleri Bakanlığından 'Türkiye'nin DEAŞ ile Mücadelesi' kitabı

İçişleri Bakanlığınca, Türkiye'nin terör örgütü DEAŞ'a karşı yürüttüğü çok boyutlu mücadele stratejisinin hem Türkçe hem İngilizce anlatıldığı kitap hazırlandı.

Title

"Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile o gece tekrar bir demokrasi nöbeti başlatılacak"

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, 15 Temmuz'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeniden demokrasi nöbeti çağrısı yapacağı ve kendisinin de nöbetlere katılacağını açıkladı.

Title

Şampiyon boksör Müslüman oldu

Kazakistan'ın bağımsızlığından hemen sonra katıldığı olimpiyatlarda şampiyon olan Rus asıllı boksör Vassiliy Jirov Müslüman oldu.

Title

Esed kimyasal silahla katliam yaptı: 100 ölü

Suriye'de Esed rejiminin İdlib'de düzenlediği klor gazlı saldırıda 100'den fazla kişi hayatını kaybetti, en az 500 kişi gazdan etkilendi

Title

TSK: Rus savaş uçağı kazaen TSK unsurlarını vurdu 3 asker şehit, 11 asker yaralı

Türk Silahlı Kuvvetleri, Rus savaş uçaklarının El Bab'da Türk unsurlarının bulunduğu binayı vurduğunu ve 3 askerin şehit olduğunu 11 askerin yaralandığını açıkladı.

Title

Suriye'de iç savaş içinde 'iç savaş' çıktı

Türkiye ile sınır olan Suriye'de silahlı muhaliflerin kontrol ettiği vilayet olan İdlib'de iç savaş patlak verdi. Çatışmalar Türkiye sınırına 10 kilometre mesafede sürerken, gruplar arasındaki savaşın

Title

Cumhurbaşkanı Erdoğan merak edilen soruları cevapladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğu Afrika turunu tamamlayıp yurda dönerken basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Title

"Astana görüşmelerinde ne oldu?" diye sorulduğunda verilecek 8 cevap

Kazakistan'ın başkenti Astana'da gerçekleşen görüşmeler için "Detaylı öğrenmek istemiyorum ama bilgi sahibi de olsam fena olmaz" diyorsanız, sizin için 8 maddede görüşmeleri özetledik.

}