güvercin
Title

Güvercinlerini çalan arkadaşını öldürdü

Adana'da 34 yaşındaki Sinan Gül'ü güvercinlerini çaldığı gerekçesiyle vurarak öldüren 23 yaşındaki Uğurcan Aladağ'ın gerekçesi şaşırttı.

Title

Çalıştığı bankadan 2 milyon lira çalan veznedarın savunması: Zimmetime geçirdiğim paralarla güvercin aldım

İzmir Bornova'da çalıştığı bankadan zimmetine 2 milyon lira geçirmekle suçlanan veznedar N.A'nın haczedilen 2 bin güvercini açık artırmayla satılacak. Bunun Türkiye'nin en büyük güvercin ihalesi olaca

Title

Türkiye’nin 'tescilli' en yüksekten uçan güvercinleri bu ilde yetiştiriliyor

Türkiye'nin yerli ırk olarak en yüksek mesafede uçan performans güvercinleri olarak bilinen bu ırk “Banaz Güvercini” olarak tescillenecek.

Title

Yaralı kuşların tedavisi merhametle görülüyor

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde 30 yıllık evli hayvan sever çift, 41 yıl önce açılan iş yerinde yaralı güvercinlere bakıyor.

Title

'Başbakanı tehditten' tutuklanan güvercinin kanatları kesildi

Hindistan Başbakanı Modi'ye yönelik tehdit mesajı taşıyan Pakistan'dan gönderildiği anlaşılan güvercinin yakalanmasının ardından ülkesine geri dönmemesi için kanatlarının kesildiği açıklandı.

Title

FED tutanakları açıklandı

Federal Açık Piyasa Komitesinin (FOMC) 20-21 Eylül'de düzenlenen toplantısına ilişkin tutanaklar yayımlandı. Faiz oranını sabit tutmaktan yana oy kullanan birkaç üyenin, bu kararı "kılpayıyla" aldıkla

Title

Başbakanı 'tehdit eden' güvercin tutuklandı

Ayak bileğinde Hindistan Başbakanı Modi'yi tehdit eden mektup taşıyan bir güvercin Sınır Muhafızları tarafından yakalandı.

Title

Kelliği bir musibet olmaktan çıkaracak avantajlar

Hiç abartmıyoruz kel olmak yüzyıllar önce de özellikle erkekler için sorunlu bir alandı. Bu amaçla denenmemiş yol, yöntem, metot kalmamıştır herhalde. İşte karşınızda "Bir zamanlar ne saçlarım vardı"

Title

Doların durumunu bu akşam Yellen'in konuşması şekillendirecek

Hafta boyunca dalgalı bir seyir izleyen dolar/TL kuru, güne 2,93 liranın üzerinde başlarken, borsa ise yatay seyrediyor. Piyasalar Fed Başkanı Yellen'ın bu akşam yapacağı konuşmada vereceği mesajları

Title

Fed tutanakları açıklandı!

ABD'li ekonomistler, ABD Merkez Bankasının (Fed) düşük enflasyon nedeniyle aralık ayından önce faiz artırmasını beklemiyor.

Title

Güvercin tutkunları buraya!

Title

Güvercin avlayan kaplumbağa görenleri şok etti

Title

Emekli adam kendisine ahşaptan Ford pickup yaptı

Title

Metroda yolculuk yapan güvercin

Title

Tehdit mektubu taşıyan güvercin 'tutuklandı'

Title

Güvercini havada kapan kedi!

Title

Allah lafzını yemeyen güvercinler

Title

Ağır çekimde güvercin taklası!

Title

Kuşa çarpmamak için kazaya sebep oldu

}