Title

Türksat'tan bayram promosyonu

Türksat, kablo TV hizmeti verdiği müşterilerine Ramazan Bayramı süresince tüm kanalları izleme imkanı sunacak, internet kullanımları bayram boyunca kotadan düşmeyecek.

Title

Instagram'da paylaşılan hikâyeler otomatik olarak nasıl kaydedilir?

Instagram ayarlarından ufak bir düzenlemeyle paylaşılan tüm hikâyelerin otomatik olarak telefon galerisine kaydedilmesi sağlanabiliyor.

Title

Kötü amaçlı kişiler Facebook profil fotoğrafınızın ekran görüntüsünü bile alamayacak

Facebook, profil fotoğraflarının çalınıp farklı amaçlar için kullanılmasına dur demek için ilk adımı attı.

Title

Samsung, Nesnelerin İnterneti için ilk yongasını duyurdu

Güney Koreli Samsung, giyilebilir teknoloji ürünlerinde kullanım amacıyla 28 nm süreciyle geliştirilen Exynos i T200 isimli yeni nesil yonga setini duyurdu.

Title

YouTube sanal gerçekliği farklı bir forma sokuyor: VR180

YouTube, yeni geliştirdiği VR180 platformuyla birlikte 360 derecelik sanal gerçeklik videolarında kullanıcıları çevreleyen hissiyatı 180 derecelik bir açıyla sunmaya hazırlanıyor.

Title

Twitter yeni güncelleme ile yayın yapanlara para ödeyecek

YouTube’un verdiği paralarla kullanıcısını ciddi manada artırdığını gören Twitter, aynı uygulamayı kendi yayınlarda deneme kararı aldı.

Title

Bilgisayar faresinden esinlenerek geliştirdiler: Dolandırıcıları ve teröristleri önleyecek

İtalyan bilim insanları, yalan söyleyenleri ayırt etmek için yeni bir teknik geliştirdi. Teknik, teröristleri, pedofilleri, internet yorumlarındaki yalanları, sigorta dolandırıcılıklarını önleyebilece

Title

Ölümcül hatalı hava yastıklarıyla gündeme oturan Takata iflasın eşiğinde

Ürettiği hava yastıkları sebebiyle 16 kişinin ölümüne ve onlarca farklı kişinin yaralanmasına sebep olan Japonya merkezli Takata iflasın eşiğine geldi.