Aktüel & KültürAnime sevenlere 2019 müjdesi: Netflix anime kataloğunu genişletiyor

Anime sevenlere 2019 müjdesi: Netflix anime kataloğunu genişletiyor

Netflix’in 2019 yılında öne çıkacak anime yapımları arasında; 7SEEDS, Rilakkuma & Kaouru ve Ultraman’ın yanı sıra kült klasik Neon Genesis Evangelion gibi içerikler yer alıyor.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Anime sevenlere 2019 müjdesi: Netflix anime kataloğunu genişletiyor
Netflix animeleri

Netflix’in 2019 yılında öne çıkacak anime yapımları arasında; 7SEEDS, Rilakkuma & Kaouru ve Ultraman’ın yanı sıra kült klasik Neon Genesis Evangelion gibi içerikler yer alıyor.

BEĞEN

Netflix, orijinal anime kataloğunu başarılı bir şekilde genişletmeye devam ediyor. Japonya’nın başkenti Tokyo'da düzenlenen ‘Anime Lineup Presentation’ etkinliğinde önümüzdeki yıl için anime severleri heyecanlandıracak yeni yapımlar duyuruldu.

2019’da yayınlanacağı duyurulan animeler, Netflix’in hali hazırda tüm dünya genelindeki anime severlerin beğenisini toplayan ve sürekli genişleyen mevcut anime kataloğundaki DEVILMAN crybaby ve B: The Beginning gibi yapımların yanına eklenecek. 2019 yılı boyunca, Netflix kullanıcıları dünyanın farklı bölgelerindeki en iyi içerik üreticileri tarafından geliştirilen animeleri daha fazla keşfetme ve anime tutkusunu Netflix’te yaşama şansı yakalayacak. Kullanıcılar SAINT SEIYA: Knights of the Zodiac, ULTRAMAN ve NEON GENESIS EVANGELION gibi bildikleri ve sevdikleri hikayelerden bazılarını da yeniden, yeni versiyonlarıyla izleme şansına sahip olacak.

Netflix'in Tokyo'da duyurduğu 2019’un öne çıkacak anime yapımları şu şekilde:

1. Rilakkuma and Kaoru
Rilakkuma and Kaoru

Otuzlu yaşlarındaki bir kadın, dairesini orada ikamet etmeye karar veren bir oyuncak ayı ile paylaşmaya başladığında, hayatın sırrının bazen dinlenmek kadar basit olduğunu fark eder. Japonya'daki en popüler karakterlerden biri, bu stop-motion animasyon serisinde 19 Nisan 2019’da Netflix ekranlarında olacak

2. Neon Genesis Evangelion
Neon Genesis Evangelion

M.S. 2015 yılında, Tokyo 3 şehri Angels olarak bilinen güçlü yaratıklar tarafından saldırı altındadır. Kahin Shinji Ikari, dünyayı yerle bir eden Angels adlı yaratıklarla savaşmak için Evangelion adı verilen robotlardan birinin pilotluk görevini üstlenir. İnsanlığın kaderini belirleyecek savaş şimdi başlıyor. Angels adlı canavarlar tam olarak nedir? Genç pilotların ve insanlığı nasıl bir kader bekliyor? Bu sorular 2019 sonbaharında Netflix’te cevap bulacak! 

3. 7SEEDS
7SEEDS

Yakın gelecekte, dev bir göktaşı Dünya ile çarpışacak ve insanlık dahil tüm canlı organizmalar gezegenin yüzünden silinecektir. Bu sonucu öngören hükümet, insan neslinin devamını sağlamak amacıyla ‘Project 7SEEDS’ adlı bir proje ile yedişer kişilik genç erkek ve kadınlardan oluşan beş grubu en kötü senaryoya karşı hazırlayacak ve her katılımcı ıssız bir adada hayatta kalabilmek için yollar arayacaktır.

4. Ultraman
Ultraman

Ultraman'ın olaylarından bu yana geçen birkaç yılın ardından, efsanevi “Giant of Light” artık sadece bir hatıradır çünkü Dünya'yı istila eden çok sayıda dev yaratığa karşı savaştıktan sonra eve döndüğüne inanılıyor. Shin Hayata'nın oğlu Shinjiro garip bir yeteneğe sahip gibi görünüyor ve bu yetenek, babasının “Ultraman” olmasının açığa çıkmasıyla birlikte, Shinjiro'nun Dünya'yı yeni Ultraman olarak yaratıklara karşı savaşmasına neden oluyor.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

BEĞEN
Tesise dadanan ayıya Anzer Balı testi yapıldı VİDEO / 00:29

Tesise dadanan ayıya Anzer Balı testi yapıldı

Ahmet Zarifoğlu Aktüel & Kültür Çarşamba 12:54, 21.08.2019
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz