Aktüel & KültürBedelli askerlik için künye satmaya başladılar

Bedelli askerlik için künye satmaya başladılar

Bedelli askerliği fırsat bilen internet siteleri, bedelli askerlik künyesi satışına başladı

MÜGE VARDAR DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Bedelli askerlik için künye satmaya başladılar
Bedelli askerlik
Bedelli askerliği fırsat bilen internet siteleri, bedelli askerlik künyesi satışına başladı
BEĞEN

Bedelli askerlik, Cumhurbaşkanı Seçimleri öncesi vaatler arasında yer alırken geçtiğimiz günlerde yürürlüğe girdi. 'Bedelli askerlik' konusunda önemli açıklamalar yapan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan milyonlarca vatandaşa beklenen müjdeyi verdi. Yaş durumu, süresi, ücretin ne kadar olacağını açıklayan Turan, bedelli askerlikten 31 Aralık 1993'ten önce doğanların yararlanacağını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde ise, bedelli askerlik düzenlemesinden yararlanacakların 21 gün askerlik yapacağı açıklandı.

0. Kişiye özel bedelli askerlik künyesi
Kişiye özel bedelli askerlik künyesi

Bedelli askerlik açıklamasını fırsat bilen internet siteleri, ''Kişiye özel bedelli askerlik künyesi'' tasarlayıp satışa çıkardı. 

0. İnternet siteleri rahat durmadı!
İnternet siteleri rahat durmadı!

Son günlerin gündeminden düşmeyen bedelli askerlik konusunda, internet siteleri de sessiz kalmadı. Bedelli askerler için tasarladıkları künyeler, dikkatleri üzerine topladı. 

Abone Ol Google News
BEĞEN
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
M MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YUKARI DÖNÜN

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.