Aktüel & KültürEskiden olsa gişe rekorları kırarlardı! Ekranın reyting garantili en yakışan çiftleri

Eskiden olsa gişe rekorları kırarlardı! Ekranın reyting garantili en yakışan çiftleri

Birlikte yakaladıkları uyum o kadar iyi ki, birlikte sinema filmi bile çekmeye başladılar.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Eskiden olsa gişe rekorları kırarlardı! Ekranın reyting garantili en yakışan çiftleri
​Eskiden olsa gişe rekorları kırarlardı! Ekranın reytingi garantili en yakışan çiftleri

Birlikte yakaladıkları uyum o kadar iyi ki, birlikte sinema filmi bile çekmeye başladılar.

Eski Türk filmlerinde birbirleriyle yakışan oyuncuları özellikle hep bir arada oynatırlarmış. Sebep olarak ise seyirci onları istiyor denilirmiş.

Günümüzde de benzeri durum işlenmiyor değil. Bugün ekranın birbirine en çok yakışan çiftleri; ya reklam ya da film projesi ile tekrar bir araya gelebiliyor.

Bu içeriğimiz de sizler için, ekranın birbirine en çok yakışan çiftlerini derledik.

1. Çağatay Ulusoy - Serenay Sarıkaya
Çağatay Ulusoy - Serenay Sarıkaya

Şimdi her ikisi de farklı projeler de yer alsalar da, yıldızlarını parlatan Medcezir ile yakaladıkları uyum halen daha devam ediyor. Belli mi olur belki ileride bu sefer bir sinema projesi ile yeniden bir araya gelirler.

2. Barış Arduç - Elçin Sangu
Barış Arduç - Elçin Sangu

Kiralık Aşk ile yakaladıkları uyum ve şöhreti güzel taşıyan ikili o kadar benimsendiler ki, şimdi Mutluluk Zamanı adlı sinema filmiyle yeniden bir araya geliyorlar. 3. proje ile yine bir arada olurlar mı bilinmez.

3. Tolga Sarıtaş - Hande Erçel
Tolga Sarıtaş - Hande Erçel

Güneşin Kızları ile çok sevilen 2 genç, şu an farklı projelerde bu dizide oynadıkları rolden çok farklı karakterlere hayat veriyor olsalar da halen daha fanları için AlSel olmaktan öteye gidemiyorlar.

4. İlker Kaleli - Burçin Terzioğlu
İlker Kaleli - Burçin Terzioğlu

Poyraz Karayel'de canlandırdıkları rolü gerçek hayata da taşıyan ikili, belki de sırf bu yüzden seyirci tarafından fazlasıyla benimsendi. Final bölümünde mutsuzluk gözyaşları dökülse de, gerçek hayatta mutluluk paylaşımlarını görmeye devam ediyoruz.

5. Kerem Bursin - Hande Doğandemir
Kerem Bursin - Hande Doğandemir

Güneşi Beklerken dizisiyle şöhreti elde eden ikili, devam eden televizyon işlerinde başarıyı yakalayamasalar da bu dizide elde ettikleri uyum onlara başarı sağlamaya yetti. Bir daha herhangi bir proje ile bir araya gelirler mi merak konusu.

6. Buğra Gülsoy - Özge Özpirinçci
Buğra Gülsoy - Özge Özpirinçci

Komedi de öyle iyi bir uyum yakaladılar ki, artık kendi hazırladıkları projeler de bile birlikte çalışmak istiyorlar. Acı, Tatlı, Ekşi filmi de bu durumun ilk örneği. Devamı gelir mi? Merakla bekliyoruz.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz