Aktüel & KültürGökhan Özoğuz'dan O Ses Türkiye sorusuna imalı yanıt

Gökhan Özoğuz'dan O Ses Türkiye sorusuna imalı yanıt

5 sezon boyunca Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleşen O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz, yarışma hakkında sorulan soruya; "Televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı'yı izliyorum" yanıtını verdi.

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Gökhan Özoğuz'dan O Ses Türkiye sorusuna imalı yanıt
Gökhan Özoğuz

5 sezon boyunca Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleşen O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz, yarışma hakkında sorulan soruya; "Televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı'yı izliyorum" yanıtını verdi.

BEĞEN

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yaptığı dönem sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Gökhan Özoğuz, önceki akşam Etiler'de objektiflere takıldı.

"Televizyon izlemiyorum!"

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye jürisinde yer alan Gökhan Özoğuz, yarışmanın yeni ekibini nasıl bulduğu sorulması üzerine, "Televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı'yı izliyorum" açıklamasında bulundu.

0. "O Ses Türkiye'yi tadında bıraktım"

Gökhan Özoğuz, "Ekibe yeni katılan Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk'ün performansını nasıl buluyorsunuz?" sorusunu şöyle yanıtladı:

 "Ben bu sezon O Ses Türkiye'yi hiç izlemedim. Zaten normalde televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı'yı izliyorum. Televizyona ayıracak vaktim de yok. O programda beş sene bulundum ve tadında bıraktım." 


0. Hilal Cebeci'ye de atıfta bulundu!
Hilal Cebeci'ye de atıfta bulundu!

Hilal Cebeci'nin Çav Bella klibini eleştiren Özoğuz, o konuyla ilgili de konuştu:

"Bence o tip eserleri yorumlarken biraz daha özen gösterilmeli. Ben halktan biri, bir dinleyici olarak o yorumun uygun olmadığı söylemek istemiştim."    

0. Jüri üyeleri maaşlarıyla gündem oldu
Jüri üyeleri maaşlarıyla gündem oldu

Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleşen O Ses Türkiye, yeni sezona Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan sürprizi ile merhaba dedi. Ekranların sevilen programı, jüri üyelerinin maaşlarıyla sosyal medyayı salladı. 

İşte, Acun Ilıcalı'nın programı O Ses Türkiye'nin jüri üyelerinin maaşları: 

Murat Boz bölüm başına 70 bin TL, 

Hadise'nin de bölüm başı 70 bin TL, 

Yıldız Tilbe'nin yerine jüriye dahil olan Seda Sayan bölüm başına 70 bin TL, 

Beyazıt Öztürk ise bölüm başına 90 bin TL alıyor.

0. Eski fotoğrafı ortaya çıkmıştı!
Eski fotoğrafı ortaya çıkmıştı!

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye programında jüri üyesi olan ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz'ün yıllar önce sunuculuk yaptığı döneme ait fotoğrafı ortaya çıktı. 2008 yılında, 'X Factor Belçika' programında sunuculuk yapan şarkıcının eski halini görenler, ünlü ismi tanımakta zorlandı.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz