Aktüel & KültürHazal Kaya'nın acı kaybı

Hazal Kaya'nın acı kaybı

Ünlü oyuncu Hazal Kaya hocası Selhan Endres'in vefatı ile büyük bir üzüntü yaşadı. 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel yaptığı paylaşımla sevenlerini duygulandıran Kaya hocası için "Tanıdığım en güçlü kadını toprağa verdik" dedi.

ADİLE TOPÇU GZT 2 DAKİKADA OKUNUR
Hazal Kaya'nın acı kaybı
Hazal Kaya, geçtiğimiz ay oyuncu Ali Atay ile evlendi.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya hocası Selhan Endres'in vefatı ile büyük bir üzüntü yaşadı. 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel yaptığı paylaşımla sevenlerini duygulandıran Kaya hocası için "Tanıdığım en güçlü kadını toprağa verdik" dedi.

BEĞEN

Bizim Hikaye dizisinin başarılı başrol oyuncusu Hazal Kaya'nın annesi bir süredir tedavi görüyordu. Tedavi olumlu sonuç verdi ve Kaya'nın annesi iyileşti. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel annesi ve dün hayatını kaybeden hocası Prof. Selhan Endres’le fotoğrafını paylaşan oyuncu acı kaybını dile getirdi.


'Ondan çok şey öğrendim'

  • "Aslında bugün buraya kadın, kadın hakları, toplumsal cinsiyet eşitliği nedir, neden öğrenmesi hazmetmesi bu kadar zor meselelerdir falan gibi serzenişli bir mücadele yazısı yazacaktım ancak dün, tanıdığım en güçlü idealist kadın figürlerinden birini, Prof. Selhan Endres’i toprağa verdik.
  • Dünden beri ondan ne kadar çok şey öğrendiğimi düşünüp duruyorum. Yaptığımız okumalar,önerdiği ve her seferinde o ince zevkiyle, gerçek bir öğreten zekasıyla her seferinde bayılacağımı öngörerek önerdiği romanlar, öyküler, hatta makaleler, birlikte gittiğimiz bütün konserler, öğrencilerinden öğreneceği her şeye duyduğu heyecan, karşısındakini dinlemeye olan sevgisi, bitmek bilmeyen merakı ve hayata, yaşamaya duyduğu bağlılık.
  • Hayatına dokunduğu bir sürü öğrencisi de vardı dün, çoğu kadın. Onun birleştirici gücünden bahsettiler. Öyle severek anlatırdı ki, edebiyat öğretmek onun mesleği değil de hayat amacı gibiydi, öğretirken sevdiklerinden örnekler verirdi o yüzden. O sevgi birleştirirdi işte herkesi.Gidişiyle öğrettiği de bu galiba. Değişimi, dönüşümü, yavaşlığına duyduğumuz öfkeyle, öğrenmekte güçlük çekene tahammülsüzlükle değil heyecanla, sevgiyle, neyi anlatmakta yanlış yaptığımızı düşünerek, büyük bir sabırla, birbirimize destek olarak, hep birlikte gerçekleştirebileceğiz, sanırım gerçek güç bu!
  • İşte tam da bu sevgiyle, heyecanla bağırıyorum #BIZVARIZ! Hep buradaydık ve burada olmaya devam edeceğiz. #8mart"

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Aslında bugün buraya kadın,kadın hakları,toplumsal cinsiyet eşitliği nedir,neden öğrenmesi hazmetmesi bu kadar zor meselelerdir filan gibi serzenişli bir mücadele yazısı yazacaktım ancak dün,tanıdığım en güçlü idealist kadın figürlerinden birini,Prof.Selhan Endres’i toprağa verdik.Dünden beri ondan ne kadar çok şey öğrendiğimi düşünüp duruyorum.Yaptığımız okumalar,önerdiği ve her seferinde o ince zevkiyle,gerçek bir öğreten zekasıyla her seferinde bayılacağımı öngörerek önerdiği romanlar,öyküler,hatta makaleler,birlikte gittiğimiz bütün konserler,öğrencilerinden öğreneceği her şeye duyduğu heyecan,karşısındakini dinlemeye olan sevgisi,bitmek bilmeyen merakı ve hayata,yaşamaya duyduğu bağlılık.Hayatına dokunduğu bir sürü öğrencisi de vardı dün,çoğu kadın.Onun birleştirici gücünden bahsettiler.Öyle severek anlatırdı ki,edebiyat öğretmek onun mesleği değil de hayat amacı gibiydi,öğretirken sevdiklerinden örnekler verirdi o yüzden.O sevgi birleştirirdi işte herkesi.Gidişiyle öğrettiği de bu galiba.Değişimi,dönüşümü,yavaşlığına duyduğumuz öfkeyle,öğrenmekte güçlük çekene tahammülsüzlükle değil heyecanla,sevgiyle,neyi anlatmakta yanlış yaptığımızı düşünerek,büyük bir sabırla,birbirimize destek olarak,hep birlikte gerçekleştirebileceğiz,sanırım gerçek güç bu!.İşte tam da bu sevgiyle,heyecanla bağırıyorum #BIZVARIZ !!! hep buradaydık ve burada olmaya devam edeceğiz. #8mart

REKLAM

Hazal Kaya (@hazalkaya)'in paylaştığı bir gönderi ()

Burak Deniz'le sorun yaşadığı iddia edilmişti

  • Geçtiğimiz ay Ali Atay'la evlenen Hazal Kaya düğününden beri Burak Deniz'le konuşmuyor. Ayrıca aralarındaki gerginliğin sete yansıdığı, ekibin ‘Hazalcılar’ ve ‘Burakçılar’ diye iki gruba ayrıldığı konuşuluyor.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
A ADİLE TOPÇU Pirimedya

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz