Aktüel & Kültürİki tutku, bir karavan: Travis Burke'nin hayran kalacağınız hayatı

İki tutku, bir karavan: Travis Burke'nin hayran kalacağınız hayatı

Eşsiz bir ofis hayatı: Travis Burke ve karavanı

MÜGE VARDAR DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
İki tutku, bir karavan: Travis Burke'nin hayran kalacağınız hayatı
Karavan

Eşsiz bir ofis hayatı: Travis Burke ve karavanı

BEĞEN

28 yaşındaki Travis Burke, 5 ayda 8 bin dolar harcayarak yaşanabilir bir alan yaratmış. Güneş panelleri, klozet, buzdolabı, mikrodalga fırın, lavabo ve dahası; her şey karavanda bulunuyor. Onun en büyük tutkusu gezmek ve fotoğraf çekmek; bu iki tutkusunu tek bir çatı altında birleştiren Burke, karavanıyla seyahat ederek çalışıyor.

Burke, dünyanın en meşhur merkezlerini ve yetenekli ekstrem sporcuları fotoğraflamak için markalardan ve sponsorlardan destek alıyor. Amerika’nın neredeyse tamamını ve Kanada’nın bir bölümünü “Yeniden keşfeden” fotoğrafçı, 16 aydır yollarda...


0. Eşsiz bir karavan hayatı...
Eşsiz bir karavan hayatı...

Karavanını ofis olarak kullanan genç adam, seyir halindeyken seyahat fotoğraflarını düzenleyerek zaman geçiriyor. Burke, “Karavan hayatı tatmin edici bir deneyim, sayısız doğa harikasını görmeme, yıldızların altında uyumama ve bu tutkuyu insanlarla paylaşmama izin veriyor. İnsanlara dışarı çıkıp arka bahçelerini keşfetme ilhamını vermeyi umuyorum. Eşsiz bir manzaraya doğru yol almak için detaylı bir plana ihtiyacınız yok” diyor. 

0. Takipte kalın!
Takipte kalın!

Burke’un fotoğraflarının tamamına ulaşmak için internet sitesine göz atabilir, Instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz. 

0.
0.
0.
0.
0.
0.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
10 yıl boyunca ihmal edilen midillinin bakım sonrası muhteşem değişimi VİDEO / 00:58

10 yıl boyunca ihmal edilen midillinin bakım sonrası muhteşem değişimi

Kamil Çapçı Aktüel & Kültür Salı 13:53, 22.10.2019
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz