Aktüel & Kültürİngiliz basınından Meghan Markle'a: Reklam kokan hareketler

İngiliz basınından Meghan Markle'a: Reklam kokan hareketler

İngiliz Kraliyet gelini Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry geçtiğimiz ay bir sosyal medya hesabı açtı. Bu hesaptan önce Kraliyet ailesinin üyelerini takip eden çift daha sonra herkesi takipten çıkarmışlardı. Açıklama olarak, ''Yardım kuruluşlarını ön plana çıkarmak istiyoruz'' demişlerdi. Ancak İngiliz basını Düşes Meghan'ın reklam yaptığını iddia etti.

ADİLE TOPÇU GZT 2 DAKİKADA OKUNUR
İngiliz basınından Meghan Markle'a: Reklam kokan hareketler
Eski oyuncu ​İngiliz Kraliyet gelini Sussex Düşesi Meghan Markle.

İngiliz Kraliyet gelini Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry geçtiğimiz ay bir sosyal medya hesabı açtı. Bu hesaptan önce Kraliyet ailesinin üyelerini takip eden çift daha sonra herkesi takipten çıkarmışlardı. Açıklama olarak, ''Yardım kuruluşlarını ön plana çıkarmak istiyoruz'' demişlerdi. Ancak İngiliz basını Düşes Meghan'ın reklam yaptığını iddia etti.

BEĞEN

İngiliz Kraliyet gelini Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry ilk çocuklarını kucaklarına almanın heyecanını yaşıyor. 3 kilo ağırlığında bir erkek bebek dünyaya getiren Meghan, gündemden düşmemeye de devam ediyor. Sosyal medya hesabı açtıktan sonra Kraliyet ailesini takipten çıkaran çiftle ilgili yeni bir iddia gündeme geldi.

Sadece yardım kuruluşları

İngiliz basını, MeghanMarkle’ın kraliyet ailesinin imkanlarını kullanarak yakın arkadaşlarının reklamını yaptığını iddia etti. Ünlü çift kısa bir süre önce 7.5 milyondan fazla takipçisi olan SussexRoyal adlı resmi Instagram hesaplarından, kraliyet hesaplarını takibi bırakmış, sadece ruhsal sağlık ve spor, beden pozitifliği, kişisel gelişim ve insani bağlantıların önemini ortaya koyan kuruluşları teşvik etme amacıyla sadece bu alanlarda çalışan hesapları takip etmeye karar vermişti.

Meghan Markle ve Prens Harry bebeklerini basının karşısına çıkardı.
Meghan Markle ve Prens Harry bebeklerini basının karşısına çıkardı.

Reklam mı yapıyor?

İngiltere ve dünyanın geri kalanında 'Akıl sağlığı ayı' olarak gerçekleşen etkinliklere farkındalık yaratmak isteyen Markle, bu konuda uzmanlaşmış birçok kurum ve kuruluşun olduğu bir fotoğraf yayınladı. Fotoğrafı inceleyen İngiliz basını, Meghan Markle’ın aslında pek de akıl sağlığıyla alakası olmayan ve tamamen ticari bir zihniyetle çalışan bir SPA ve meditasyon merkezinin reklamını yaptığını öne sürdü.

Geceliği 900 İngiliz Poundu (Yaklaşık 7.000 TL) olan mekanın sahibi Taryn Toomey ile yakın arkadaş olan Markle’ın bu hamlesi büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Sadece zengin kesimin gidebildiği bir yerin tanıtımını yapan Düşes'in güvenilirliği tartışma konusu oldu. İşte o paylaşım;

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Today in the UK, a critical new 24/7 text helpline has launched - @giveusashoutinsta This free text messaging helpline is a private, silent and trusted way, for those experiencing mental health challenges to find a safe space to seek help and support. This is an extension of the @heads_together initiative backed by The Duke and Duchess of Cambridge and The Duke and Duchess of Sussex. Earlier last year, The Duke and Duchess of Sussex began supporting this vital program behind the scenes by hosting a meeting at Kensington Palace with contributors and partners. Last November, Their Royal Highnesses also made a surprise visit to meet with a group of Shout volunteers, and participated in a panel with mental health activist @bryonygordon hearing firsthand how the volunteers have found making the connection with vulnerable texters, a majority of whom are under 25, so rewarding - helping to get them through a moment of crisis to a calmer place, and giving them courage to find longer-term support. Powered by a team of trained volunteers, Shout has already quietly enlisted and trained 1,000 volunteers over the last 12 months, whom in turn have helped 60,000 people. SHOUT is modeled on @crisistextline in the US, which since 2013 has processed more than 100 million messages, Shout is the largest initiative of The Royal Foundation to date, in partnership with @heads_together. Tapping into the UK’s volunteer community, Shout aims to recruit 3,000 additional volunteers by the end of the year. Mobilizing a volunteer community with this innovative use of technology will go a long way in helping people get the critical help they need, often in the darkest of times, when those are privately and silently suffering and afraid to seek help. To sign up to volunteer, visit www.giveusashout.org Be the change you wish to see in the world.

The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)'in paylaştığı bir gönderi ()

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
A ADİLE TOPÇU Pirimedya

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz