Aktüel & Kültürİngiliz Sarayı Meghan'ın doğumuna hazırlanıyor

İngiliz Sarayı Meghan'ın doğumuna hazırlanıyor

İngiliz Kraliyet gelini Sussex Düşesi Meghan Markle'ın, doğumuna günler kala İngiliz Sarayı hazırlıklara başladı. Bebeğin doğumunu duyurmayacağını açıklayan Markle için aile arasında yapılacak bir kutlama düzenlenecek. Gelen bilgiler ise Prens Harry'in bebeğinin kız olmasını istediği yönünde.

ADİLE TOPÇU GZT DAKİKADA-OKUNUR
İngiliz Sarayı Meghan'ın doğumuna hazırlanıyor
Meghan Markle doğal halleriyle dikkat çekiyor.

İngiliz Kraliyet gelini Sussex Düşesi Meghan Markle'ın, doğumuna günler kala İngiliz Sarayı hazırlıklara başladı. Bebeğin doğumunu duyurmayacağını açıklayan Markle için aile arasında yapılacak bir kutlama düzenlenecek. Gelen bilgiler ise Prens Harry'in bebeğinin kız olmasını istediği yönünde.

BEĞEN

Emre Kaya, programında Müslüm Gürses ile özdeşleşmiş 'Tanrı İstemezse' isimli şarkıyı söyledi. Şarkının bir bölümünü Gürses'i taklit ederek okuyan Emre Kaya, şarkının ardından milyonlarca izleyicinin önünde Müslüm filminin yapımcılarına Muhterem Nur çağrısında bulundu.

Müslüm filmi 17 günde büyük bir rekora imza attı
Hayat

  • Yönetmenliğini Can Ulkay ile "Ketche" ismiyle tanınan Hakan Kırvavaç'ın üstlendiği "Müslüm" filmi, vizyona girdiği ilk üç günde 600 bin 141 kişi tarafından izlendi.

Müslüm Gürses'in hayatını anlatan film gişeye damga vurdu
Hayat

0.

Ünlü şarkıcı Emre Kaya, sanat dünyasında sıkça duyulan sorunlardan birini dile getirerek şunları söyledi:

  •  "Film gerçekten çok güzel olmuş. Ancak bir konuya parmak basmak gerekli. Bütün büyük isimler vefat ettikten sonra eşleri maddi sıkıntıya düşüyor. Cem Karaca'dan Erol Büyükburç'a, Barış Manço'ya kadar..."
0. Film yapımcısına çağrıda bulundu
Film yapımcısına çağrıda bulundu

Emre Kaya, filmin gişe hasılatını hatırlatarak, kazancın bir bölümünün Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'a aktarılması gerektiğini söyledi. 

  • "O yüzden ben buradan filmin yapımcısına çağrıda bulunuyorum. Şu ana kadar yaklaşık 50 milyon lira kazanmış film, umarım daha da çok kazanır. Muhterem Nur'a da kazancın belli bir yüzdesi aktarılır diye ümit ediyorum. Böylesine büyük bir sanatçının eşinin ileride sıkıntıya düştüğü yönündeki haber, bir sanatçı olarak benim içimi acıtır." 


0. 788 bin 280 izleyici
 788 bin 280 izleyici

Türkiye’nin verilerine göre; ikinci hafta sonunda seyirci sayısını arttıran Müslüm, 788.280 seyirciyle gişe liderliğini sürdürdü. 600 bin seyirciyle görkemli bir açılışa imza atan Müslüm, ikinci hafta sonunda izleyici sayısını yüzde 31,3 artırdı ve 788 bin 280’e çıkardı.

0. Filmde, Müslüm Gürses'in hayatı anlatılıyor
Filmde, Müslüm Gürses'in hayatı anlatılıyor
Müslüm Gürses'in çocukluğunu canlandıran Şahin Kendirci'nin oyunculuğuyla dikkati çektiği yapımda, Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Taner Ölmez, Erkan Avcı, Turgut Tuncalp ve Caner Kurtaran rol alıyor. 
0. "Film, fazla abartıldı"

Eşi Tuğrul Odabaşı ile sinemaya giden şarkıcı Işın Karaca, 2013 yılında vefat eden Müslüm Gürses'in hayat hikayesini anlatan 'Müslüm' filmini izlemeye gitti. Karaca, birçok beğenen kişinin aksine filmin fazla abartıldığını söyledi.

0. "Müslüm Baba da izleseydi benimle aynı fikirde olurdu"

'Müslüm' filmine giden Işın Karaca, 10 günde 2 milyondan fazla kişinin izlediği filmin fazla abartıldığını söyledi. Instagram hesabından sinema çıkışı paylaşım yapan Işın Karaca, şunları açıkladı:

 "Müslüm Baba'nın sesi olmayınca koca film bana zulüm oldu! Millet neden bu kadar abarttı ben anlamadım. Eminim Müslüm Baba da izleseydi benimle aynı fikirde olurdu."

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
BEĞEN
YUKARİ-DONUN

veri-politikasi-aciklama veri-politikamizi inceleyebilirsiniz