Aktüel & KültürMasterchef'in Hazer Şef'ine akın! Menü fiyatları ortaya çıktı

Masterchef'in Hazer Şef'ine akın! Menü fiyatları ortaya çıktı

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan Masterchef'in şeflerinden Hazer Amani'nin sokak lezzetleri sunan restoranına akın akın müşteri yağıyor.

MÜGE VARDAR DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Masterchef'in Hazer Şef'ine akın! Menü fiyatları ortaya çıktı
Hazer Amani

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan Masterchef'in şeflerinden Hazer Amani'nin sokak lezzetleri sunan restoranına akın akın müşteri yağıyor.

BEĞEN

Ekranların en sevilen yarışmalarından Masterchef'in şeflerinden Hazer Amani'nin restoranına akın akın müşteri yağıyor. Yetenekli şefin yalnızca sokak lezzetleri sunan restoranına, meraklı hayranları akın ediyor.

Dünya mutfağı ve malzeme bilgisiyle ustalığını konuşturan Amani'nin, büyük bir de hayran kitlesine bulunuyor. Başarılı şef İstanbul Ataşehir'de Fireroom isimli sokak lezzetleri konseptli restoranıyla, her gün yüzlerce insan tarafından ziyaret ediliyor.

Hazer Amani kimdir?

Masterchef yarışması ile herkes tarafından tanınan Hazer Amani, Ted Ankara Koleji'nden sonra ODTÜ'de sosyoloji okudu. Güney Afrika'da Cordon Bleu'de aşçılık eğitimi alan şef, okulunu birincilikle bitirdikten sonra Güney Afrika'da çalışmaya başladı. Hazer Amani, 9 senesini geçirdiği Güney Afrika'dan 2010 yılında istanbul'a döndü ve Chilai adlı restaurantın Executive Chef'i olarak çalıştı. 2011 yılında ise "en yaratıcı şef" ödülünü aldı.

0. Menü ve fiyat listesi
Menü ve fiyat listesi

Ekranların en sevilen yarışmalarından Masterchef'in şeflerinden Hazer Amani'nin restoranının menü ve fiyatları da ortaya çıktı. 

0.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz