Aktüel & KültürPazar gününüze eşlik edecek öğle kahvesi şarkıları

Pazar gününüze eşlik edecek öğle kahvesi şarkıları

Haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak isteyeceğiniz bir Pazar gününde, öğle kahvenize eşlik edecek 7 şarkıyla karşınızdayız.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Pazar gününüze eşlik edecek öğle kahvesi şarkıları
Sezen Aksu ve Erkan Kolçak Köstendil

Haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak isteyeceğiniz bir Pazar gününde, öğle kahvenize eşlik edecek 7 şarkıyla karşınızdayız.

BEĞEN

Müziksiz ve kahvesiz yaşayamam diyenler derneğinin kadim üyeleri, bu içeriğimiz sizler için. Pazar kahvenize eşlik edecek 7 şarkıyı sizler için sıraladık.

İçerisinde oyuncular da var, şarkılarıyla büyüdüğümüz isimler de... Yetmiyor bir de bu içeriğe bakarken size, 'A! Bu şarkı ona mı aitmiş' dedirtiyoruz:

1. AHI - Ol' Sweet Day

Akustik gitar performansı sevenleri, tatlı gün şarkısı Ol' Sweet Day'ı dinlemeye davet ediyoruz.

2. Nil Karaibrahimgil - Vah ki Ne Vah!

Nil Karaibrahimgil sevenlerin üzüntülerini bile daha enerjik formda yaşayacağı malumumuz. O halde listemizde Nil'e de yer verelim.

3. Timuçin Esen - İtirazım Var

Ama derseniz ki, 'Hayır, ben ağlamak istiyorum'; o halde size Timuçin Esen yorumuyla İtirazım Var'ı önerelim. Müslüm Gürses'i de rahmetle analım elbette.

4. Mabel Matiz - A Canım

Farklı tarzıyla dikkat çeken Mabel Matiz, otantik havalarla süslediği klibiyle pazar kahvenize eşlik etmek için huzurlarınızda.

5. Sezen Aksu - Aldatıldık

Müziğimizin minik serçesi Sezen Aksu, yazıp da söyleyemediği şarkılarını okumaya devam ediyor. 

6. Erkan Kolçak Köstendil - Manipüle

Medet sakın kapatma teybi! Erkan Kolçak Köstendil beyler, bizler için söylüyor.

7. Gülnur Gökçe - Dam Üstüne Çul Serer

Derseniz ki cover çalışmalarıyla devam edelim, o halde sizlere Gülnur Gökçe'den Dam Üstüne Çul Serer şarkısını önerelim. 

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz