Aktüel & KültürRol aldığı diziden bir sebeple gönderilen 10 ünlü oyuncu

Rol aldığı diziden bir sebeple gönderilen 10 ünlü oyuncu

Birçok ünlü oyuncu çeşitli sebeplerle yer aldıkları projeden ayrılmayı tercih eder. Fakat bazıları var ki onların ayrılma nedeni diğer meslektaşlarından oldukça farklı.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Rol aldığı diziden bir sebeple gönderilen 10 ünlü oyuncu
Rol aldığı diziden gönderilen oyuncular

Birçok ünlü oyuncu çeşitli sebeplerle yer aldıkları projeden ayrılmayı tercih eder. Fakat bazıları var ki onların ayrılma nedeni diğer meslektaşlarından oldukça farklı.

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, rol aldığı projeden karıştığı kavga sebebiyle çıkartıldı. Bu durum daha önce rol aldığı diziden bir sebeple gönderilen isimleri hatırlattı.

Biz de sizler için bu içerik içerisinde, rol aldığı diziden gönderilen 10 ünlü oyuncuyu ve projelerinden gönderilme sebeplerini sıraladık.

0. Su Kutlu
Su Kutlu

Yayınlandığı dönemde oldukça çok izlenen Güzel Köylü dizisinde rol alan Kutlu, dizinin çekildiği Muğla'da bir kavga olayına karışmıştı. Bu durumun dizinin imajına zarar verdiği belirtilmiş ve Kutlu projeden çıkarılmıştı.

0. Ceren Hindistan
Ceren Hindistan

Son dönemlerde kanser tedavisini tamamlayıp sağlığına kavuşan kızıyla gündeme gelen oyuncu Ceren Hindistan, rol aldığı Sakarya Fırat dizisinden çıkarılmıştı. Oyuncunun çıkarılma sebebi, çekim takvimini aksatması olarak gösterilmişti.

0. Caner Kurtaran
Caner Kurtaran

Yaprak Dökümü dizisiyle şöhreti yakalayan ünlü oyuncu Caner Kurtaran, kendisine tanınırlık kazandıran rolünü; çekim saatlerini aksatmak, sorumsuz ve disiplinsiz davranmak gibi sebeplerden kaybetti.

0. Dağhan Külegeç
Dağhan Külegeç

Ünlü oyuncu, Kavak Yelleri dizisinden senaryo gereği ölerek ayrılmış daha sonra karakterinin ölmediği belirtilmiş ve diziye geri dönmüştü. Bu durum oldukça tartışılmıştı. Külegeç'in diziden gönderilme sebebi; dizinin yönetmeni Jale İncekol'un kafasına plastik sandalye fırlatmış olmasıydı.

0. Hande Subaşı
Hande Subaşı

Manken ve oyuncu Hande Subaşı, Elveda Rumeli dizisinde Vahide rolünü canlandırıyordu. Fakat belirli bir süreden sonra rolü meslektaşı Berrak Tüzünataç oynamaya başladı. Çünkü Subaşı'nın annesi setten bir an olsun çıkmıyordu ve kızının sahnelerine hep karışıyordu.

0. Selin Demiratar
Selin Demiratar

Adanalı dizisinin başrollerinden birisi olan Demiratar, hem performans düşüklüğü hem de set içerisinde yapmış olduğu kaprisler sebebiyle diziden çıkarıldı.

0. Selen Seyven
Selen Seyven

Ünlü oyuncu Selen Seyven, rol aldığı Kocamın Ailesi dizisinden gönderilmişti. Oyuncunun projeden ayrılmasına neden olan şeyse, sette yaşadığı tartışmalardı.

0. Ezgi Asaroğlu - Beste Bereket - Ushan Çakır
Ezgi Asaroğlu - Beste Bereket - Ushan Çakır

Oyuncu Beste Bereket'in rol arkadaşı Ezgi Asaroğlu'nu tehdit etmesi ve Ushan Çakır'ın Asaroğlu'nun boğazını sıkması büyük tartışma konusu olmuştu. Sonunda üç ismin de Leyla ile Mecnun dizisinden ayrılmalarına karar verilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

Yavuz Sultan Selim Camii imamından Duha suresi VİDEO / 00:54

Yavuz Sultan Selim Camii imamından Duha suresi

Ahmet Zarifoğlu Aktüel & Kültür Pazar 15:47, 26.05.2019
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz