Aktüel & KültürSerdar Ortaç'ın ölümden dönen eşi Chloe Loughnan'ın kazadan sonra ilk fotoğrafı ortaya çıktı

Serdar Ortaç'ın ölümden dönen eşi Chloe Loughnan'ın kazadan sonra ilk fotoğrafı ortaya çıktı

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, iş için gittiği Miami'de trafik kaza geçirdi. Miami'de motordan düşen Chloe'nin burnu kırıldı ve kolunda kırıklar tespit edildi. 7 gün hastanede yatan Loughnan'ın tedavisi devam ediyor.

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Serdar Ortaç'ın ölümden dönen eşi Chloe Loughnan'ın kazadan sonra ilk fotoğrafı ortaya çıktı
Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, iş için gittiği Miami'de trafik kaza geçirdi. Miami'de motordan düşen Chloe'nin burnu kırıldı ve kolunda kırıklar tespit edildi. 7 gün hastanede yatan Loughnan'ın tedavisi devam ediyor.

BEĞEN

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, iş için gittiği Miami'de trafik kaza geçirdi. Miami'de motordan düşen Chloe'nin durumunu hakkında bilgi veren Serdar Ortaç, şunlar söyledi:

"Motorun arkasında oturuyormuş. Arkadaşı bir burun kırığı ile atlattı; ama Chloe'nin sol kolunda kırık, sağ kolunda çatlaklar var. Dizinde de ezilmeler oluşmuş. Annesi yanında ben de gideceğim."

0. Tedavisi devam ediyor
Tedavisi devam ediyor

Geçtiğimiz hafta bir arkadaşıyla kiraladığı motosikletle talihsiz bir kaza geçiren Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, 7 gün boyunca hastanede tedavi oldu. Motosiklet kazası sonucu vücudunun bazı bölümlerinde kırık ve çatlaklar olan Loughnan'ın tedavisi hala devam ediyor. 

0. Başkonsolos da ziyaretine gitti
Başkonsolos da ziyaretine gitti

Geçtiğimiz gün taburcu olan Chloe, ünlü isim Süreyya Yalçın ve eşi Ozan Baran'ın Miami'deki evinde kalıyor. Tedavi sürecine devam eden Chloe Loughnan'ı, Miami Başkonsolosu Burç Ceylan ve eşi Asli Ceylan da ziyaret etti. 

0. Alçı 6 hafta sonra çıkacak
Alçı 6 hafta sonra çıkacak

İki kolu ve parmakları kırık olan Chloe Loughnan'ın kolunda bulunan alçının yaklaşık olarak 6 hafta sonra çıkacağı bilgisine ulaşıldı.

0. 2016'da da kaza geçirmişti!
2016'da da kaza geçirmişti!

Chloe 2016 yılında iş için gittiği Miami'de bir kaza daha geçirmişti. Kaldırımda yürürken dengesi kaybedip yere düşen Chloe'nin yüzünde çizikler oluşmuş ve iş göremez raporu almıştı

0. Boşanma dedikodularına son noktayı koydular
Boşanma dedikodularına son noktayı koydular

Serdar Ortaç'ın ölümden dönen eşini ziyarete gitmemesi ise, boşanma dedikodularının çıkmasına neden olmuştu; ancak ünlü çift, boşanma iddialarına açıklama yaparak son noktayı koydu.

0. Ortaç'ın tedavisi de devam ediyor
Ortaç'ın tedavisi de devam ediyor

Serdar Ortaç bu süreçte kendi sağlığı için de varını yoğunu ortaya koyuyor. 2014 yılında MS hastalığına yakalanarak uzun süre sıkıntılı günler geçiren, hatta bu hastalık yüzünden yataklara düşen Ortaç, geçtiğimiz günlerde hastalıkla ilgili herhangi bir sorun kalmadığını açıklamıştı. Ancak; iddialara göre tedavisine devam eden 47 yaşındaki şarkıcı, sağlığına kavuşmak için yurt dışından özel bir ilaç getirtiyor. Tedavisine iğneyle devam eden Ortaç, 40 bin lira değerindeki ilacı her ay yurt dışından sipariş ettiği söyleniyor. Yılda 480 bin lirayı ilacı için harcayan ünlü şarkıcının tedavisini aksattığı takdirde, yürümekte zorlandığı da iddialar arasında yer alıyor.

0. "Bir Türk eşiyim ve bu ülkenin nimetlerinden faydalanıyorum"

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç'ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan, son olarak takdir toplayan Türk Lirası açıklaması ile gündem olmuştu. Chloe, iş anlaşmalarını Dolar ya da Euro üzerinden değil; Türk Lirası üzerinden yapacağını açıklamıştı. 

"Bundan böyle tüm anlaşmalarımı Dolar ve Euro değil, Türk Lirası üzerinden yapacağım. Bir Türk'ün eşiyim. Bu ülkenin nimetlerinden faydalanıyorum.Yatırımlarımı da bu topraklara yapıyorum. Bir Türk eşiyim ve bu ülkenin nimetlerinden faydalanıyorum."

0. Meryem Uzerli'den de destek gelmişti
Meryem Uzerli'den de destek gelmişti

Türk lirasına bir destek ise, Almanya'dan Türkiye'ye gelen başarılı oyuncu Meryem Uzerli'den gelmişti. 2011 yılında Almanya'dan Türkiye'ye gelen genç oyuncu Meryem Uzerli, sözleşmelerini Euro üzerinden yapıyordu. Başarılı oyuncu, kur piyasasındaki oynamalardan sonra tarifesinde değişikliğe gitti ve TL'ye geçiş yapan ünlü isimler arasında yer aldı. 

Uzerli, dizilerden bölüm başına 50 bin TL kazanıyor. Türkiye'de yaşayan çoğu yabancı, dolar bozdururken dünyada pek çok kişi altın ve dövizini Türkiye elçiliklerine götürdü. Yaşanan olaylara tepkisiz kalmayan pek çok oyuncu ise, dolar üzerinden yaptığı anlaşmaları TL'ye çevirdi. 

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz