Sıralı tam liste: 2018'in en iyi Netflix dizileri

2018 yılını bitirip bir yaş daha almaya sayılı günler kaldı. Peki Netflix'de bir yıl nasıl geçti? Platformun en çok izlenen yapımları hangileriydi?

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Sıralı tam liste: 2018'in en iyi Netflix dizileri
The Crown, İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in hikayesini aktarıyor

2018 yılını bitirip bir yaş daha almaya sayılı günler kaldı. Peki Netflix'de bir yıl nasıl geçti? Platformun en çok izlenen yapımları hangileriydi?

BEĞEN

Uluslararası dizi ve film platformu Netflix ve bizler için 1 yıl geride kaldı. Acı - tatlı, iyi - kötü birçok anı biriktirdik birlikte.

Peki ya en çok hangi hikayeleri benimsedik? Hangi projeler, Netflix'in en çok izlenen işleri oldu? Sizler için bu projeleri ve konularını derledik.

Hiç başlamadıysanız, dizi listenize de almış olursunuz:

0. The Crown
The Crown

Bu dramada Kraliçe II. Elizabeth'in hükümdarlığındaki siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.

0. La Casa de Papel
La Casa de Papel

Bu dramada, bir suç çetesinin hikayesi aktarılır. Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineleri alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler. 

0. Stranger Things
Stranger Things
Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar.
0. Orange is The New Black
Orange is The New Black
Piper Chapman, kendi halinde, güzel, eğlenceli bir hayatı olan, anlayışlı bir ailesi olan ve nişanlı genç bir kızdır. Piper’ın hayatı, yıllar önce üniversitede işlediği bir suç yüzünden değişecektir. Yıllar önce uyuşturucu taşıdığı gerekçesiyle tutuklanan Piper, hapse girer. Hapse girmeden yaşadığı kusursuz hayatın, hapse girdikten sonra aslında hiç de öyle olmadığını anlaması ise uzun sürmeyecektir. İlk zamanlarda hapishane yaşantısını benimseyemese de, zaman içinde kendisinde büyük değişimlere neden olacak olaylar ile karşı karşıya kalacaktır. Gerçek hayatındaki birçok şeyden gitgide uzaklaşan Piper, hapishanede çok farklı kişilerle arkadaşlık kuracak ve kendini yeni baştan tanımaya ve şekillendirmeye başlayacaktır.
0. House of Cards
House of Cards
Dizide, ABD’deki başkanlık yarışı anlatılmaktadır. Fakat, olay sadece başkanlık yarışı değil öncesi ve sonrasındaki süreçleri de kapsamaktadır. Frank Underwood, dizinin baş karakteridir. Baş karakterin çok hırslı olması, insanları dehşete düşüren acımasızlıkları, ve başarı için nasıl kötü bir adama dönüştüğü süreçler halinde anlatılmaktadır. 
0. Narcos
Narcos

1970’li yıllarda Kolombiya’da geçmektedir. Pablo Escobar bu yıllarda Medellin Karteli’nin lideridir. Bu kartel sayesinde birçok iş yapmıştır. Pablo Escobar, o yıllarda dünya kokain ithalatının önemli bir kısmını elinde bulunduruyordu. Bu yüzden kendisi 1990’lı yıllarda dünyanın en zengin 7. insanı olmuştur. Pablo Escobar, kazandığı parayla evsizlere yardım eden iyi bir karakter gibi gözükse de , yaptığı iş yüzünden birçok insanın ölümüne de sebebiyet vermiştir. Yıllar geçtikçe güçlenen Escobar, bir dönem Kolombiya Devlet Başkanı olmak istemiş, başaramayınca da devletle savaşmıştır.

0. Maniac
Maniac

Annie Landsberg ve Owen Milgrim adında birbirini tanımayan iki yabancı, bir ilaç denemesinde karşılaşır.Bu ilaç, geliştiricisi tarafından iddia edildiğine göre, zihinsel olan bütün sorunları ortadan kaldırıyor.İkili ve beraberinde ki 8 kişi, 3 gün sürecek ve hiç bir komplikasyon veya yan etkisi olmayan bir deneye kobay oluyor.fakat işler beklendiği gibi gitmiyor.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz