Aktüel & KültürSon 10 yıla damgasını vuran 10 şarkı

Son 10 yıla damgasını vuran 10 şarkı

Müzik dünyasının son 10 yılını mercek altına aldık. İşte radyolarda, televizyonda, dizilerde ve dijital platformlarda son 10 yıla damga vuran 10 şarkı.

İZGÜ FUHAN DİĞER, GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Son 10 yıla damgasını vuran 10 şarkı
Aleyna Tilki

Müzik dünyasının son 10 yılını mercek altına aldık. İşte radyolarda, televizyonda, dizilerde ve dijital platformlarda son 10 yıla damga vuran 10 şarkı.

BEĞEN

Müzik dünyası gelişen teknoloji ve sosyal medya ile bambaşka bir yol izliyor. Artık albümleri satın almak için gün saymıyor; albümlerin, şarkıların ayağımıza gelmesini bekliyoruz. Hazırcıyız! Malum çabuk tükettiğimizi de kabullendik. Tüketme hızımız da yıldan yıla artıyor. Bir zamanlar bir müzisyenin yeni albümü, yeni şarkıları için iki yıl kadar beklenirdi. Şimdi öyle mi? Kim daha çok şarkı yapar ve sunarsa o kadar akılda kalıyor. Elbette bu eser sahipleri için de yorucu ve zor bir durum. Yüzlerce şarkı içinden, her yıl bir iki şarkı tüm yıl boyunca nefes alıyor radyolarda, dijital platformlarda ve tabi dizilerde. Bu soru işaretlerinden yola çıktık. Son 10 yılda müzik dünyasında neler olmuş bitmiş diye bir göz gezdirdik. Hazırsanız müzik dünyasının yakın tarihini mercek altına alıyoruz. İşte radyolarda, televizyonda, dizilerde ve dijital platformlarda son 10 yıla damga vuran 10 şarkı.

0. 2008 - Serdar Ortaç, Şeytan
0. 2009 – Nil, Seviyorum Sevmiyorum
0. 2010 - Tarkan, Adımı Kalbine Yaz
0. 2011 - Ajda Pekkan, Yakar Geçerim
0. 2012 - Göksel, Acıyor
0. 2013 - Gülşen, Yatcaz Kalkcaz
0. 2014 - Nil, Kanatlarım Var Ruhumda
0. 2015 - Gülşen, Bangır Bangır
0. 2016 - Buray, Sen Sevda mısın
0. 2017 - Aleyna Tilki, Sen Olsan Bari
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
İ İZGÜ FUHAN GZT Editörü
BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz