Aktüel & KültürSüleyman Turan'ın ölümünde acı detay: İki gün önce öldü

Süleyman Turan'ın ölümünde acı detay: İki gün önce öldü

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Süleyman Turan, kalp krizi geçirerek 82 yaşında hayatını kaybetti. Kadıköy'de yalnız yaşayan Turan'ın iki gün önce öldüğü belirtildi.

HABER MERKEZİ DHA DAKİKADA-OKUNUR
Süleyman Turan'ın ölümünde acı detay: İki gün önce öldü
Süleyman Turan.

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Süleyman Turan, kalp krizi geçirerek 82 yaşında hayatını kaybetti. Kadıköy'de yalnız yaşayan Turan'ın iki gün önce öldüğü belirtildi.

BEĞEN

Sabah saatlerinde Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırılan Süleyman Turan'ın cenazesi daha sonra savcılık talimatıyla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Turan'ın Kadıköy'deki evinde kimse bulunmazken, komşusu Sinem Akıneri, "Süleyman abi bizim hayatımızda çok güzel bir yeri olarak kalacak. Benim sınıf arkadaşımdı. Öyle takılırdık birbirimize. Eşim ve benim çok çok iyi arkadaşımdı. Çok neşeli, son derece beyefendi, çocukla çocuk, büyükle büyük olan birisiydi. Herkes tarafından seviliyordu. Yolda yürürken fotoğraf çekilmek için çevirirlerdi. Bizim topraklarda bu işler hüzünlü bitiyor nedense. Dilerim ki gittiği yerde mutlu olur" dedi.

'Çok dinç bir adamdı'

"Onu çok çok iyi hatırlayacağız" diyen Akıneri, "Her zamanda çok seveceğiz. En son bir hafta on gün kadar önce görüşmüştük. Bir hastalığı vardı. O hastalığın yaş ile beraber belki bir takım zorluklarını yaşamaya başlamış olabilir. Çok dinç bir adamdı. Ne yaşlı nede hasta psikolojisi hiçbir zaman onda olmadı. Gayet dirayetli bir insandı. Bizimle de çok konuşmak istemezdi bu tarz şeyleri. Her ölüm erken ama bizim için çok daha erken. Çünkü çok sevdiğimiz biri olduğu için. Cenazenin yarın öğlen Şakirin Camii'nden kaldırılacağı söylendi. Cenazenin şu anda Adli Tıp'ta olduğunu söylediler. Sanırım evde yalnız olduğundan, komşuları evden bir ses alamadıkları için polis çağırmış olabilir. Arkadaki evlerin güvenliği de bu bilgiyi verdiler bize" dedi.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HABER MERKEZİ GZT Editörü

Son dakika gelişmelerini, gündemdeki haberleri, bildiğiniz haberlerin bilmediğiniz detaylarını sizlerle buluşturuyor.

BEĞEN
Tiyatronun 'Yıldızından' çocuklara tavsiyeler VİDEO / 00:59

Tiyatronun 'Yıldızından' çocuklara tavsiyeler

Ahmet Zarifoğlu Aktüel & Kültür Pazartesi 11:42, 18.11.2019
YUKARİ-DONUN

veri-politikasi-aciklama veri-politikamizi inceleyebilirsiniz