2019'un en iddialı Türk komedisi: Cinayet Süsü'nün fragmanı yayınlandı

ÖMER FURKAN ÇINAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

● Ölümlü Dünya filmiyle sinemaya komedi türünde farklı bir soluk getirmeyi başaran, Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi üçlüsünün yeni filmi 'Cinayet Süsü' 25 Ekim'de vizyona girecek.

● Ali Atay katıldığı bir YouTube programında filme ilişkin detaylar aktarırken, 'absürd komedi' türünde bir proje olduğunu da daha öncesinde belirtmişti.

● Güçlü kadrosuyla dikkat çeken 'Cinayet Süsü' filminin geçtiğimiz gün bir de afişi yayınlandı.

Türk izleyicileri 'Absürd Komedi' ile tanıştıran isimlerin arasında yer alan Ali Atay, son olarak yönetmenliğini yaptığı Ölümlü Dünya filmiyle sinema sektörüne de bu heyecanı başarılı bir şekilde taşıdı. Senaryosunu tıpkı Ölümlü Dünya'da olduğu gibi Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi kaleme aldı. Oğuzhan Uğur'un YouTube programına konuk olan Atay, filmin vizyon tarihini eylül ya da ekim ayı olarak belirtti.

Geçtiğimiz yıl sinemalarda en sevilen komedi filmlerinden olmayı başaran Ölümlü Dünya filminin senaryosunu kaleme alan muhteşem üçlü yeni bir film için kolları sıvadı.

Seri katilin peşinden sürüklenen komedi tufanı: Cinayet Süsü

Ülke tarihinin en gizemli seri katil vakasını çözmeye çalışan Cinayet Büro ekibinin kahkaha dolu hikayesini konu alıyor. Ön hazırlık çalışmaları 8 hafta süren filmin çekimleri İstanbul'da gerçekleşti. Film önümüzdeki sonbaharda seyirci ile bulaşacak.

Film Fragmanı


Türk İşi Dondurma filmi 'Avrupa'ya' uzanıyor
Hayat

Kadrosu ve senaryosu kuvvetli

Usta oyuncu kadrosunun bir araya geldiği filmin başrollerini Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya, Feyyaz Yiğit ve Mert Denizmen paylaşıyor. Ölümlü Dünya filminin senaryo ekibinin kaleme aldığı film, sürükleyici ve bol mizah içeren konusuyla şimdiden takipçilerini heyecanlandırdı.

Doğu Demirkol, 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülü için yarışacak
Hayat

Çekimleri 5 haftada tamamlanan, sezonun büyük sesi getirmesi beklenen Cinayet Süsü; tarihin en gizemli seri katil vakasını olabilecek en yanlış yöntemlerle çözmeye çalışan Cinayet Büro ekibinin kahkaha dolu maceralarını konu alıyor.

Filmin konusu

Yılların deneyimine sahip Başkomiser Emin ve ekip arkadaşları, ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli vakayı, polislik tarihindeki en yanlış yöntemlerle çözmeye koyulurlar. Birbiri ardına yaşanan rezillikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen yasakaşk birbirine karışınca herkes çıldırmanın eşiğine gelir. Ortada suç vardır ama suçlu yoktur, cinayet vardır ama katil yoktur.

GZT Hayat Kategorisi’nde Editör olarak görev yapıyor. Ömer’e omer.cinar@pirimedya.com adresinden ulaşabilirsiniz.