Anneler ve Gelinler programının setinde yangın çıktı

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Anneler ve Gelinler programının setinde talihsiz bir kaza meydana geldi. Programda sunucu Ezgi Sertel konuğu ile sohbet ederken, yarışmacılardan biri yemek yapmak için ocağı yaktı. Bu sırada alevler ortalığı sardı. Set ekibi apar topar duruma müdahale etti. Yangın kısa sürede söndürüldü.

Star TV ekranlarında yayınlanan, Ezgi Sertel'in sunduğu Anneler ve Gelinler programının setinde talihsiz bir kaza yaşandı. Sette yayın sırasında yangın çıktı. Sunucu Sertel de dahil olmak üzere panik anları kameraya yansıdı.

Ayakkabısını bile bıraktı

Ezgi Sertel'in sunduğu Anneler ve Gelinler adlı programın setinde talihsiz bir kaza yaşandı. Sertel konuğuyla sohbet ederken ocakta yemek yapan yarışmacı ocağı yakarken bir anda alevler ortalığı sardı.

Çıkan ateşle panikleyen yarışmacı ve Ezgi Sertel mutfaktan hemen uzaklaşırken olaya program ekibinde çalışanlar müdahale etti. Sertel, panik esnasında kaçarken ayakkabısını sandalyede bıraktı.

Ezgi Sertel, ayakkabısını bile bırakıp kaçtı.

Oğuzhan Uğur P!NÇ programını televizyonda yapmaya hazırlanıyor
Hayat

Kameralara yansıdı

Anneler ve Gelinler setinde yaşanan talihsiz yangın olayı yayın sırasında kameralara yansıdı. Hızlıca müdahale edilen yangın ekip tarafından kısa süre içerisinde söndürüldü. İşte görüntüler;

Seda Sayan YouTube'da bir ilke imza attı: Canlı yayında estetik operasyon
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya