CIA'den kafa karıştıran Game of Thrones tweeti

ÖMER FURKAN ÇINAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Dünyanın yeni bölümleri en merakla beklenen dizisi Game of Thrones sezonuna resmi olarak girmiş bulunmaktayız. Bu dönemde sosyal medyada, gerçek hayatta alakası olsun olmasın herkesin GoT hakkında bir takım fikirleri ve ilgisi olabiliyor. Amerikan İstihbarat Teşkilatı CIA, konuyla belki de alakasız gözükse de dün, Game of Thrones'un son bölümünün yayınlandığı sıralarda eski CIA Başkan Yardımcısının son bölümde figüran olarak oynadığını açıkladı.

Game of Thrones dün akşam 8. sezon 2. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Her bölümü sosyal medyada olay çıkaran fenomen dizinin bu haftaki bölümünde Amerikan İstihbarat Teşkilatı CIA, attığı tweetle gündem oldu.

Game of Thrones ve Donald Trump gerginliği: Adımız siyasete karışmasın
Hayat

Eski CIA Başkan Yardımcısı David S. Cohen, Game of Thrones'ta figüran olarak rol aldı.

CIA'in eli Westeros'a kadar uzanıyor

Central Intelligence Agency(CIA) dün gece Game of Thrones'un 8. sezon 2. bölümünün yayınlandığı sırada eski CIA Başkan Yardımcısı David S. Cohen'in dizide figüran olarak rol aldığını attığı eğlenceli tweet ile duyurdu.

Ed Sheeran'ın GoT'ta kısa da olsa başrol oyuncularından Arya ile bir diyaloğu bulunuyordu. Bu hareket dizinin hayranları tarafından çok sert bir şekilde eleştirilmişti.

Daha önce Ed Sheeran da Game of Thrones'ta oynamıştı

Game of Thrones özgül ağırlığı olan bir dizi olarak hayranlarının gözünde yer edinmişti. Fakat seyircilerini ilk kez dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Ed Sheeran'a kısa da olsa dizide bir rol vermesi büyük tepkilere yol açmıştı. Kısaca bahsetmek gerekirse sevilen dizinin geçtiğimiz sezonunda Ed Sheeran kısa bir rolle izleyici karşısına çıkmıştı. Bu karar seyirciler tarafından fazlasıyla eleştirilmişti. Gereksiz bir hamle olarak yorumlanmıştı.

İlgili video

Game of Thrones'ta demir tahtın sahibi kim olacak?
Dünyanın en merakla yeni bölümleri beklenen dizisi Game of Thrones dün gece itibariyle seyirciyle buluştu. 8. ve son sezonu olacak dizinin sonunda 'demir taht'ın sahibi de kesinleşecek. Tahta en yakın 4 isim bulunuyor. Bakalım tahtın sahibi kim olacak.

GZT Hayat Kategorisi’nde Editör olarak görev yapıyor. Ömer’e omer.cinar@pirimedya.com adresinden ulaşabilirsiniz.