'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısıyla ünlenen Fatih Bulut asker eğlencesinde silah kullandı!

HABER MERKEZİ DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla ünlenen Fatih Bulut, önceki gün katıldığı asker eğlencesinde havaya 11 el ateş etti. Silahın tutukluluk yapması üzerine ateşi kesen Bulut'a davetliler müdahale etti.

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısı sayesinde ünlenen Fatih Bulut katıldığı bir asker eğlencesi sırasında havaya ateş etti. 11 el silah atışı yapan Bulut'a eğlenceye katılanlar müdahale ederken silah tutukluk yapmadan ateşi kesmediği belirtildi.

Silahı tutukluk yaptı

Bir şarkıyla YouTube'da dinlenme rekoru kıran Fatih Bulut, katıldığı asker uğurlamasında olay çıkardı. Davul zurna eşliğinde askere gidecek olan gençle oyun oynayan Fatih Bulut, birden belindeki silahı çıkartarak havaya 11 el ateş etti. Bulut'un art arda havaya kurşun sıktığını gören bir davetli, şarkıcının kolunda tutarak engel oldu. Bulut, silahın tutukluluk yapmasıyla durdu.

Menajeriyle de davalık oldu

Mehmet Adıgüzel, şarkıcı Fatih Bulut ile menajerlik sözleşmesi bulunduğunu, şarkıcının sözleşmeye aykırı şekilde başka bir menajerle anlaştığını ileri sürdü.

Aynı zamanda söz yazarı olduğunu da söyleyen Adıgüzel, kendisine ait eserleri izinsiz kullandığını ileri sürdüğü şarkıcıya avukatı aracılığıyla 1 milyon liralık ihtarname yolladı. İhtarnamenin Fatih Bulut’a ulaştığını ancak bir uzlaşma ortamı olmadığını iddia eden Adıgüzel, avukatı Mehmet Pekmezi aracılığıyla, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısının sahibi Hüseyin Akan ile Fatih Bulut'un düeti
Sosyal medyada 'Çok sevdim yalan oldu' isimli şarkısıyla binlerce kişi tarafından izlenerek ünlenen Fatih Bulut, şarkının yüzde 65'inin ait olduğu ortaya çıkan Aşık Hüseyin Akan'ı ziyaret etti. Adının 'hırsız'a çıktığını söyleyen Bulut, 'Hüseyin ağabeyi evinde ziyaret ettik. Olay tatlıya bağlandı' dedi. Aşık Hüseyin Akan ise Fatih Bulut'a açtığı davayı geri çektiğini söyledi. Fatih Bulut, Aşık Hüseyin Akan'ın çaldığı saza eşlik etti ve tartışmaya söz konusu olan parçayı birlikte seslendirdiler.

H HABER MERKEZİ Pirimedya

Son dakika gelişmelerini, gündemdeki haberleri, bildiğiniz haberlerin bilmediğiniz detaylarını sizlerle buluşturuyor.