Dilber Ay'ın ölüm nedeni açıklandı

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Şarkıcı Dilber Ay geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmişti. Sanatçının eşi İbrahim Karakaş açıklama yaparak, ''Eşimin asıl ölüm nedeninin basında yer aldığı gibi kalp krizi değil, ayak tırnağını keserken iltihap kapmasıdır'' dedi.

Herkes tarafından sevilen ve hayat hikayesi ile herkesi hüzünlendiren şarkıcı Dilber Ay, geçtiğimiz günlerde akraba ziyaretine gittiği Ankara'da hayatını kaybetti. Ölüm nedeni ile ilgili kalp krizi geçirdiği söylenen şarkıcının eşi bu iddiayı yalandı.

Ölüm nedeni kalp krizi değil

Düzce’de toprağa verilen Dilber Ay’ın kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirtilmişti. Ay’ın eşi İbrahim Karakaş, eşinin ölüm sebebinin kalp krizi olmadığını, ayak tırnağını keserken iltihap kaptığını ve ölüm sebebinin de bu olduğunu söyledi.

Dilber Ay'ın cenazesinde eşi gözyaşlarını tutamadı.

'Stres yaptı'

İbrahim Karakaş, “Türkiye Cumhuriyeti’nin başı sağ olsun. Anamı, babamı, kardeşimi, yarimi yitirdim. Dizlerinden tedavi görüyordu. Stres yaptı, ‘Yürüyemeceğim’ diyordu. Kendisini stresten yedi bitirdi. Garipliği ile geldi, garipliği ile gitti” demişti.

Dilber Ay'ın acıklı hikayesi
Şarkılarıyla geniş bir kitleyi eğlendiren, yeri geldiğinde kamera karşısına çıkan Dilber Ay, 63 yaşında hayata gözlerini yumdu

A ADİLE TOPÇU Pirimedya