İstanbullu Gelin'e veda

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Başarılı yapımlardan biri olan İstanbullu Gelin dizisi, ekrana mayıs ayında veda ediyor. Final kararı alan dizinin ekibi dün gece veda yemeğinde bir araya geldi. Herkese tek tek teşekkür eden oyuncular hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 3 sezonluk macerasının sonuna geldi. Mayıs ayında final yapmaya karar veren ekip, veda yemeğinde toplandı.

Teşekkür ettiler

Dizinin sembolü Boran Konağı şeklindeki pastayı birlikte kesen oyuncular, başta izleyici olmak üzere emeği geçen herkese tek tek teşekkür ettiler. Duygu yüklü anlara sahne olan keyifli gecede ekip, hatıra pozu çektirmeyi de ihmal etmedi.

İstanbullu Gelin ekibi.

İsrail tepkisi

Özcan Deniz ve Aslı Enver, İstanbullu Gelin dizisinin İsrail'de çok izlenmesi üzerine davet alarak ülkeye gittiler. Uzun zaman sonra sahneye Enver'le birlikte çıkıp şarkı söyleyen Deniz tepki aldı. Oyuncuların İsrail'e gitmeleri gündemde geniş yer buldu. Teklifi reddetmeyip gitmelerine karşın hayranları eleştirilerini sosyal medya üzerinden yöneltti.

Aslı Enver dizinin bu sene final yapacağını duyurmuştu.

Aslı Enver, Dilara Aksüyek.

İsrail'in Türk dizi sevgisi bitmiyor
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya