La Casa de Papel'e katılan yeni karakterlerin arasında İstanbul var mı?

ÖMER FURKAN ÇINAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Netflix orijinal yapımlarından La Casa de Papel'in 3. sezon yeni bölümlerinin 19 Temmuz'da yayınlanacağı açıklandı.

Yeni sezonda oyuncu kadrosuna dahil olan isimlerin, hikayede hangi karakteri canlandıracakları ve hangi şehir ismiyle anılacakları belirlendi.

Buna göre dizide yer alacak yeni şehir isimleri, Lizbon, Palermo, Marsilya ve Bogota oldu.

Böylelikle Türkiye'de milyonlarca izleyicisi bulunan dizinin yeni sezonunda 'İstanbul' isimli bir karakterin yer alacağı dedikoduları da son buldu.

Yayın hayatına İspanyol bir yerel dizi olarak başlayan ancak Netflix’in yayın haklarını satın almasıyla birlikte dünyaca ünlü bir dizi haline gelen La Casa de Papel’in üçüncü sezonuna dair bazı önemli bilgiler ve fotoğraflar ortaya çıktı. Üçüncü sezonla birlikte ekibimiz, dört yeni karakterle iyice genişlemiş oluyor. Tahmin edebileceğiniz gibi bu yeni karakterler de ‘insan’ ismi ile değil, şehir isimleriyle anılacaklar.

La Casa de Papel, Fotoğraf: Netflix

Ekibe katılan karakterlerden ilki, geçtiğimiz iki sezonda polis olarak gördüğümüz Raquel Murillo olacak. Itziar Ituno’nun canlandırdığı karakterin şehir ismi ise Portekiz’in başkenti ‘Lizbon’ olacak. Diziye yeni katılacak olan Rodrigo de la Serna, Palermo; Luka Peros, Marsilya; Hovik Keuchkerian ise Bogota ismiyle aksiyon ve polisiye dolu hikayenin içine dalacaklar.

La Casa de Papel’in resmi Twitter hesabından paylaşılan fotoğrafta dizinin baş karakterlerinden Profesor ve ekibe yeni dahil olan Raquel Murillo yer aldı.

Dizi’nin resmi Instagram hesabından paylaşılan fotoğrafta ise yeni karakterlerin de yer aldığı bir poster gösterildi ve dizinin üçüncü sezonunun yayın tarihi açıklandı. Buna göre La Casa de Papel’in üçüncü sezonu, 19 Temmuz tarihinde seyircilerin beğenisine sunulacak.

"La Casa De Papel" dizisinde İstanbul sürprizi
Hayat

İstanbul dedikoduları son buldu

La Casa de Papel, yayınlandığı ilk günden itibaren Türkiye'de büyük bir izleyici sayısına ulaşmayı başardı. Dizinin en özgün içeriklerinden birisi olan, karakterlerin kendi isimleri yanı sıra takma isim olarak dünyanın en büyük ve en popüler şehir isimlerini tercih etmeleri, Türkiye'den de bir karakterin diziye dahil olacağı ve isminin de İstanbul olacağı dedikodularının çıkmasına sebep oldu.

REKLAM

Nesrin Cavadzade

Neredeyse 1 yıldır süre gelen bu dedikodular diziye dahil olacak Türk oyuncunun bile belli olduğunu ileri sürdü. Oyuncu ismi olarak ise Nesrin Cevadzade konuşuluyordu. Fakat iddiaların asılsız çıktığını Netflix, La Casa de Papel'in yeni sezon duyurusuyla yalanlamış oldu.

GZT Hayat Kategorisi’nde Editör olarak görev yapıyor. Ömer’e omer.cinar@pirimedya.com adresinden ulaşabilirsiniz.