Meghan Markle ve Prens Harry İngiltere'yi terk ediyor

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

İngiliz Kraliyet gelini Sussex Düşesi Meghan Markle, saraydan bağımsız kararlar almaya devam ediyor. Gelen bilgilere göre Meghan ve Prens Harry bebeklerinin doğumundan sonra İngiltere'yi terk etmeye karar verdi. Çiftin bu kararı almasında Prens William ve Harry'nın arasında yaşadığı gerginliklerin etkili olduğu konuşuluyor.

İngiliz Kraliyet gelini Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry geçtiğimiz günlerde saraydan taşındı. Özgür tavırları ile Karliyet'e karşı çıkan Meghan, bebeğinin doğumunu da duyurmama kararı aldı. Tüm bunların dışında çift son gelen bilgilere göre, İngiltere'den uzaklaşmayı planlıyor.

Meghan Markle yoktu

Kraliyet Ailesi, önceki gün Kraliçe Elizabeth’in 93. yaş gününü kutladı. Törende, doğum yapması beklenen Sussex Düşesi Meghan Markle’ın yokluğu ile Sussex Dükü Harry’nin gergin tavırları dikkat çekti. İngiliz basını bunun nedeninin Harry ile Prens William arasında devam eden gerginliğe bağladı ve yeni bir iddia ortaya attı.

Meghan Markle gündemden düşmüyor.

İngiliz Kraliyet ailesinin çalışanları: Meghan Markle 'havlar' gibi emir veriyor
Hayat

2020'de gerçekleşebilir

The Sunday Times'dan Tim Shipman ve Roya Nikkhah’ın belirttiğine göre, Meghan ile Harry çifti, doğumun ardından uluslararası bir görev için başka bir yere gidebilir. Gazeteye ''Şimdilik sadece konuşulma aşamasında; ama planları sahip oldukları yardım güçlerini Afrika gibi bir yerde kullanmak üzerine'' açıklaması yapan kaynak, bunun 2020’de gerçekleşebileceğini belirtti.

Meghan Markle Prens Harry'de yasaklar koyuyor.

İngiltere Kraliyet ailesinin başı sosyal medya ile dertte
Hayat

Gerginliklere önlem

Harry ve Meghan’ın Afrika Ötesinde projesi çerçevesinde hayırseverlik ve yardım çalışmaları için 6 aylık bir geçici göreve gideceği ifade ediliyor.

Meghan Markle, Kate Middleton ile anlaşamıyor.

Bu geçici görevin Sussex Düşesi Meghan Markle’ın lüks yaşantısı ve Kate ile olan gerginliklerinin de önüne geçmesi bekleniyor. Ancak Meghan ve Harry’nin Afrika’ya taşınmalarının ve güvenlik masraflarının 6 aylık süreçte 1 milyon sterlini (7.5 milyon TL) aşacağı belirtiliyor.

REKLAM

İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in eli morluklar içinde
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya