Meghan Markle'dan 'hakla ilişkiler şirketlerine' yardım çağrısı: İtibarımı kurtarın!

ADİLE TOPÇU GZT 3 DAKİKADA OKUNUR

Amerikalı oyuncu Meghan Markle, Prens Harry ile evlendikten sonra lüks harcamalarıyla gündeme gelmeye başladı. Markle, Instagram hesabından çevreci ve tutumlu bir tavır sergilemesine rağmen sık sık özel jetle seyahat etmesi ve halkın parasını keyfi olarak harcaması nedeniyle eleştiriliyor. Düşes'in içinde bulunduğu durumdan kurutulmak ve halkın sevgisini yeniden kazanmak için bir halkla ilişkiler firmasından yardım istediği öğrenildi.

Amerikalı oyuncu Meghan Markle, geçtiğimiz yıl İngiliz Kraliyet Ailesi üyelerinden Prens Harry ile evlendi. İlk çocuğunu da dört ay önce dünyaya getiren Meghan, şu sıralar itibarını yükseltmeye yönelik çalışmalar yapıyor.

  • Çift, Instagram hesabı üzerinden çevreye dair paylaşımlar yaparak önem verdiklerini belirtiyor. Ancak yaptıkları harcamalar İngiliz halkını ikileme düşürdü.

Yine kraliyete aykırı davrandı

Meghan Markle ve eşi Prens Harry sık sık özel jetle seyahat edip çevre duyarlılığı konusunda ikiyüzlü oldukları ve halkın parasını özel lükslerine harcadıkları gerekçesiyle tepki toplamaya başladı. Ayrıca ikilinin evlerine harcadıkları masraflarda halkı isyan noktasına getirdi.

Meghan tüm bunlardan kurtulmak ve imajını geri kazanmak için bir kraliyet geleneğini yıkarak Windsor Sarayı’na haber vermeden bir halkla ilişkiler (PR) firmasıyla anlaştı.

Meghan Markle'ın anlaştığı şirket daha öncede birçok ünlü isimle çalıştı

Şirketin Markle’a, bir süre önce gündeme gelen Vogue dergisi için editörlük işinde yardımcı olduğu biliniyor.

'Sorun yaşıyorlar' haberleri rahatsız ediyor

Daily Mail’in haberine göre Meghan Markle son dönemlerde gündeme gelen, Kate Middleton ve Prens William çiftiyle arasının kötü olduğu haberlerinden rahatsızlık duyuyor. Yeni PR şirketinin, tüm bu olumsuz haberleri unutturmak için Düşes’in Sussex Royal adlı yardım vakfının işlerini ön plana çıkaracağı öğrenildi.

Kate Middleton, Meghan markle ve Kate'ın kardeşi Pippa Middelto

Prenses Diana ve Prens Charles'in evlilik hikayesi
Hayat

'Tavırları geleneklere aykırı'

Meghan Markle’ın PR şirketiyle anlaşması konusunda sarayın içinden bir kaynak, ''Bir kraliyet ailesi üyesinin kendisini temsil etmesi için bir Hollywood firmasıyla çalışması, en hafif deyimiyle geleneklere aykırı'' dedi.

Bu durumda Markle, Kraliçe'nin koyduğu bir kuralı daha yıkmış oldu.

Cami ziyareti yaptı

Meghan Markle ve Prens Harry, resmi görev kapsamında oğulları ile birlikte Güney Afrika turuna çıktı. Çift, tur kapsamında Afrika'nın Cape Town’daki Bo-Kaap bölgesinde yer alan en eski camisini ziyaret etti.

Ziyaret sırasında İslami kurallara uygun davranan Meghan, uzun bir yeşil elbise giyerek camiye girerken beyaz bir başörtü taktı.

Prens Harry ve Meghan Markle, cami ziyaretine giderken

Galler Prensesi Diana'nın 22. ölüm yıl dönümü: Hükümet kazaya dair delilleri gizliyor
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya