Meghan Markle'dan 'hakla ilişkiler şirketlerine' yardım çağrısı: İtibarımı kurtarın!

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

● Amerikalı oyuncu Meghan Markle, Prens Harry ile evlendikten sonra lüks harcamalarıyla gündeme gelmeye başladı.

● Markle, Instagram hesabından çevreci ve tutumlu bir tavır sergilemesine rağmen sık sık özel jetle seyahat etmesi ve halkın parasını keyfi olarak harcaması nedeniyle eleştiriliyor.

● Düşes'in içinde bulunduğu durumdan kurutulmak ve halkın sevgisini yeniden kazanmak için bir halkla ilişkiler firmasından yardım istediği öğrenildi.

Amerikalı oyuncu Meghan Markle, geçtiğimiz yıl İngiliz Kraliyet Ailesi üyelerinden Prens Harry ile evlendi. İlk çocuğunu da dört ay önce dünyaya getiren Meghan, şu sıralar itibarını yükseltmeye yönelik çalışmalar yapıyor.

Yine kraliyete aykırı davrandı

Meghan Markle ve eşi Prens Harry sık sık özel jetle seyahat edip çevre duyarlılığı konusunda ikiyüzlü oldukları ve halkın parasını özel lükslerine harcadıkları gerekçesiyle tepki toplamaya başladı. Ayrıca ikilinin evlerine harcadıkları masraflarda halkı isyan noktasına getirdi.

Meghan tüm bunlardan kurtulmak ve imajını geri kazanmak için bir kraliyet geleneğini yıkarak Windsor Sarayı’na haber vermeden bir halkla ilişkiler (PR) firmasıyla anlaştı.

Meghan Markle'ın anlaştığı şirket daha öncede birçok ünlü isimle çalıştı

Şirketin Markle’a, bir süre önce gündeme gelen Vogue dergisi için editörlük işinde yardımcı olduğu biliniyor.

'Sorun yaşıyorlar' haberleri rahatsız ediyor

Daily Mail’in haberine göre Meghan Markle son dönemlerde gündeme gelen, Kate Middleton ve Prens William çiftiyle arasının kötü olduğu haberlerinden rahatsızlık duyuyor. Yeni PR şirketinin, tüm bu olumsuz haberleri unutturmak için Düşes’in Sussex Royal adlı yardım vakfının işlerini ön plana çıkaracağı öğrenildi.

Kate Middleton, Meghan markle ve Kate'ın kardeşi Pippa Middelto

Meghan Markle'ın hayali 'özgüvenli' kadınlar
Hayat

Geleneklere aykırı

Meghan Markle’ın PR şirketiyle anlaşması konusunda sarayın içinden bir kaynak, ''Bir kraliyet ailesi üyesinin kendisini temsil etmesi için bir Hollywood firmasıyla çalışması, en hafif deyimiyle geleneklere aykırı'' dedi.

Bu durumda Markle, Kraliçe'nin koyduğu bir kuralı daha yıkmış oldu.

Galler Prensesi Diana'nın 22. ölüm yıl dönümü: Hükümet kazaya dair delilleri gizliyor
Hayat

Doğum izni bitti

Amerikalı oyuncu Meghan Markle, Prens Harry ile ilk çocukları olan Archie'yi dört ay önce dünyaya getirdi. Kraliyet kuralları gereği doğum iznine çıkan Meghan'a verilen süre bitti. Düşes görevlerine geri dönüyor.

Meghan Markle, Prens Harry oğulları Archie'yi basınla tanıştırdı

Markle, izin dönüşü ilk iş olarak, 12 Eylül’de, tasarımcı arkadaşı Misha Nonoo ile birlikte tasarladığı kadın iş kıyafeti koleksiyonunun açılışına katılacak. Bu, Düşes'in çocuğu olduktan sonra yeni hayatındaki ilk resmi görevi olacak.

A ADİLE TOPÇU Pirimedya