Meghan Markle'ın İngiliz Kraliyet ailesine olan etkisini merak ediyor musunuz?

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

İngiliz Kraliyet gelini Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry evlendikleri günden beri konuşulmaya devam ediyor. Eski bir oyuncu olan Meghan, Amerikla bir melez. Harry ise bir Prens ve İngiltere'de taht varisi. Bu durum gündeme gelince çiftin ilk çocukları ile ilgili de birçok bilinmeyen ortaya çıkmaya başladı. Kültürel anlamda Kraliyet ailesi değişime uğruyor.

Meghan Markle ve Prens Harry geçtiğimiz yıl evlendi. Eki bir Hollywood yıldızı olan Meghan bir dernek toplantısı sırasında Prens Harry ile tanıştı. Aileye giren Markle'ın oyuncu olması, Amerikalı ve bir melez olması ise tüm dünya tarafından çok konuşuldu. İngiliz basını bu konuyla ilgili özel bir dosya açtı ve çiftin bebeği hakkındaki bilinmeyenleri araştırdı.

Tarihte bir ilk

Meghan Markle, 37 yaşında ve eski bir yıldız. Ayrıca Meghan'ın annesi Doria Ragland, siyah ve babası Thomas Markle, beyaz. Yani Düşes bir melez. Bu durumda hamile olan Markle'ın bebeği Kraliyet ailesinde, taht doğrultusunda bir ilk olacak.

Meghan Markle'ın Amerikalı olması bebeğin iki taraflı bir topluluğa hitap ettiği ve Amerikan vatandaşı olabileceğini de gündeme getiriyor.

Meghan Markle'ın birkaç gün içerisinde ilk çocuğunu dünyaya getirmesi bekleniyor.

Velihat ama unvanı yok

İlk çocuğunu kucağına almak için sabırsızlanan Meghan Markle'ın bebeği hakkında bazı bilinmeyenler gündeme geldi. Gelen bilgilere göre; Prens William'ın çocukları prens ve prenses unvanlarına sahipken Kraliçe Elizabeth'in 2012'de getirdiği yeni kurallarla birlikte Prens Harry'nin çocuklarına aynı unvanın tanınmayacağı konuşuluyor.

Meghan Markle ve Kate Middleton aynı karede.

Kraliyet ailesinde ayrılığın ilk sinyali: Meghan ve Harry Instagram hesabı açtı
Hayat

Meghan tarzı

Meghan Markle, Amerikan vatandaşlığından vazgeçmiyor. Ayrıca baby shower partisi düzenlemesi de Karliyet ailesine uygun değildi. Üstelik Markle Prens Harry'ı de saraydan ayırdı. Son zamanlarda ise çiftin İngiltere'den de ayrılacağı konuşuluyor.

Tüm bu yaşananlar Kraliyet ailesinde bir Meghan Markle tarzının hakim olduğu ve genel anlamda Karliyet'i değiştirdiğine işaret ediyor.

REKLAM

Meghan Markle'ın bebeğinin doğumunu evde yapacağı da gelen bilgiler arasında.

Doğumunu ilan etmeyecek

Kensington Sarayı'ndan resmi bir açıklama yapıldı. Açıklamada, Sussex Düşesi'nin doğumunun ilan edilmeyeceği, çiftin özel kutlamalarından sonra uygun gördükleri bir gün halkla paylaşacakları bildirildi. Daha önce evde doğum yapmak istediğini belirten Meghan Markle’ın bu isteğini de kabul eden Kensington Sarayı’ndan bir sözcü alınan kararı bir bildiri ile halka duyurdu.

Meghan Markle Suits isimli diziyle birlikte ünlendi.

Meghan Markle: Bebeğimize hediye almayın, bağış yapın
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya