Netflix yaza hazır: Haziran ayında yayınlayacak filmler ve diziler

ADİLE TOPÇU DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR

Dijital yayın platformu Netflix, orijinal dizileri ile dikkat çekiyor. Platform, yaz ayında da izleyicilerine dizilerin yepyeni bölümlerini sunmaya hazırlanıyor. Yayın platformu haziran ayında yayınlanacak dizilerinin listesini açıkladı. Belgeseller, diziler, filmler olmak üzere birçok yayın izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor.

Netflix, orijinal dizileriyle dünyada oldukça izlenilen bir platform haline geldi. Dijital yayın platformu Türk piyasasına da girip kendini sevdirmeyi başardı. Birçok içerik yayınlayan platformun haziran ayında en sevilen dizilerinin yeni bölümleri seyirci ile buluşacak. İşte listeden bir kaç tanesi;

Sosyal medyada Netflix 'film önerisi' isteyen siyasi olur mu?
Hayat

0. Dark - 2. sezon

Uzun süredir beklenen Dark ikinci sezonuyla haziran ayında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Bu sezonda Winden'da yaşayan aileler, uğursuz Son Döngü'nün tarihi yaklaşırken kendi dünyalarının kaderinde önemli bir role sahip olduklarını keşfedecek. 

Yayın tarihi: 21/06/19

0. Black Mirror - 5. sezon

Black Mirror, haziran ayında 5. sezonuyla hayranlarının karşısına çıkacak. Dizi üç farklı bölümden oluşuyor. Bu sezon sürprizlerinden biriyse Miley Cyrus'un diziye dahil olması. 

Yayın tarihi: 05/06/19
0. Marvel's Jessıca Jones - 3. sezon

Yayın tarihi henüz kesinleşmemiş olsa da  Haziran ayında Marvel's Jessica Jones'un 3. sezonunun Netflix'te yerini alması bekleniyor. 

0. Tales of the cıty

Armistead Maupin'in kitaplarından uyarlanan bu filmin başrolünü Laura Linney canlandırıyor. Filmde orta yaşlı Mary Ann'in, San Francisco'ya ve geride bıraktığı sıra dışı arkadaşlarına dönüşü anlatılıyor.  

Yayın tarihi: 07/06/19

0. MR. Iglesıas

Başrolde Stand-up yıldızı Gabriel Iglesias'ın yer alıyor. Iglesias bu dizide lisedeki yetenekli ama uyumsuz olan çocuklara yardım eden sevecen bir tarih öğretmenini canlandırıyor.  

Yayın tarihi:  21/06/19

0. The black godfather

Belgeselde ABD müzik sektörü yöneticisi Clarence Avant'in hayatı ve geride bıraktığı miras inceleniyor. 

Yayın tarihi: 07/06/19

0. Lıfe overtakes me

Belgeselde İsveç'teki travma geçirmiş çocukların yakalandığı Teslimiyet Sendromu hastalığı işleniyor.

Yayın tarihi: 14/06/19

0. Yerli Netflix?
A ADİLE TOPÇU Pirimedya