Son bir şarkı: 'Mr Robot final sezonunun fragmanı yayınlandı!'

ÖMER FURKAN ÇINAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

● Freddie Mercury'i canlandırdığı Bohemian Rhapsody filmiyle ilk Oscar'ını kazanan Mısır asıllı ABD'li oyuncu Rami Malek'in başrolünde oynadığı Mr. Robot, bu sezon final yapıyor.

● Geride bıraktığı 3 sezonuyla adından sıkça söz ettiren ve Rami Malek gibi bir starı sinema, televizyon dünyasına kazandıran dizinin final sezon fragmanı yayınlandı.

● Elliot ve Mr. Robot'un kapitalist düzene, bütün ABD vatandaşlarının kredi kartı borçlarını silerek kafa tuttuğu hikayesi bu sezon son buluyor.

Doğrusu, tüm dünyanın Rami Malek gibi saf yetenek bir oyuncuyu yakından tanımasına vesile olan Mr. Robot'un, bu sezon bitse dahi seyirciler nezdinde şüphesiz ayrı bir yeri olacaktır. Yayınlandığı 3 sezon boyunca hikayesi ve oyuncu kadrosunun ortaya koyduğu ürün dünya genelinde büyük ilgi uyandırmayı başardı.

Rami Malek'in papyonu Oscar'a damgasını vurdu
Hayat

Bohemian Rhapsody filminde Freddie Mercury rolünü canlandıran isim, Rami Malek.

Bu başarının en güzel meyvesini de 'Bohemian Rhapsody' filminde gösterdiği inanılması güç Freddie Mercury performansıyla ilk adaylığında Oscar'ı kazanan Rami Malek'in aldığını söylesek, yanılmış olmayız. Başarılı oyuncunun devam eden Hollywood kariyeri oldukça parlak gözüküyor. Nitekim Malek, yeni JamesBond filminde 'kötüadam' karakterini canlandıracak. Daniel Craig de filmde beşinci ve son kez 007 rolünde oynayacak.

Prens Charles'a yeni James Bond filmi için başrol teklif edildi: Kadroda Rami Malek de var
Hayat

Bu kadar detay bilgiyi verdikten sonra gelelim asıl konumuz, Mr. Robot'un 4. ve son sezonunun tanıtım videosuna.

I need to go Back To Work

Uzun bir aranın ardından sonra Mr. Robot'un final sezonu çekimleri için kamera karşısına geçen Malek, bir süredir uzak kaldığı 'dijital çağa' yeniden kavuşmuş görünüyor. Öyle ki hasret kaldığı bu hikayeye başlarken 'I need to go back to work' diyerek 4. sezonda heyecanın kaldığı yerden devam edeceği mesajını da veriyor.

"Mr. Robot"un final sezonu 2019 bitmeden seyirci ile buluşacak.''

Final sezonunda Malek'e eşlik eden isimler arasında Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin, Martin Wallstrom, Grace Gummer, MichaelCristofer ve B.D. Wong var.

GZT Hayat Kategorisi’nde Editör olarak görev yapıyor. Ömer’e omer.cinar@pirimedya.com adresinden ulaşabilirsiniz.