Stranger Things'in 4. sezonundan ilk video geldi: Hazır mısınız?

HABER MERKEZİ GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

İlk 3 sezonuyla büyük beğeni toplayan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Stranger Things 4. sezonuyla seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 4 arkadaşın yaşadığı gerilim ve heyecan dolu maceralarını konu alan dizinin 4. sezonuyla ilgili paylaşılan video, dizinin nerede geçeceği konusunda da ipucu veriyor.

2,5 yıl önce ilk bölümü yayınlanan Stranger Things, ülkemizde dahil olmak üzere dünya çapında ciddi bir izlenme oranına ulaşmayı başardı. İlk 3. sezonunda hayranlıkla izlenen dizi, 4. sezonuyla seyirciyle buluşacak.

Profil resimleri değişti

Netflix'in en çok izlenen dizilerinden biri olan Stranger Things 'in 4. sezonuna ait ilk video paylaşıldı. Uzun zamandır paylaşımda bulunmayan ekip, sosyal medya hesaplarında profil resimlerini değiştirerek ve 4. sezon için ilk ipuçlarını vermişti. Profil resimlerinde yer alan fotoğraf, saat 11’i gösteren baş aşağı durmuş bir saati gösteriyor.

Videoda ana karakterler yer almıyor

45 saniye süren videoda ana karakter ve profil resmine konulan saatin gizemine dair bir ipucu yer almıyor. Ancak videodaki “We’re not Hawkins anymore”(Artık Hawkins’te değiliz) kısmı dikkati çekiyor. Videoda yer alan bilgiye göre dizinin 4. sezonu, ilk 3 sezonun maceralarının geçtiği ve tüm olayların başladığı Hawkins şehrinde geçmeyecek.


Stranger Things'in 15 yaşındaki oyuncusu rezil oldu

Netflix'te yayınlanan Stranger Things dizisiyle tanınan 15 yaşındaki Millie Bobby Brown, kendi cilt bakım markasını tanıtmak için bir video çekti. Millie'ın videoda, makyajını temizlemek için bazı ürünler kullandığı ancak yüzünde bir değişiklik olmadığı görülüyor.

Oyuncu videoda tanıttığı kremi yüzüne sürmesine rağmen makyajında bir değişiklik olmuyor

Bunu gören takipçileri de ''Ürünleri kullanıyormuş gibi yapıyor. İnsanlarla dalga geçiyor'' eleştirilerini yaptı. Video gelen eleştiriler üzerine yoruma kapatıldı.


H HABER MERKEZİ Pirimedya

Son dakika gelişmelerini, gündemdeki haberleri, bildiğiniz haberlerin bilmediğiniz detaylarını sizlerle buluşturuyor.