Samsung Galaxy Buds için güncelleme yayınlandı

YUNUS EMRE ŞAHİN GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Geçtiğimiz dönemlerde incelemesini gerçekleştirdiğimiz kablosuz kulaklık Galaxy Buds için 1.36 MB'lık güncelleme yayınlandı. Kulaklık performansının artmasını ve kontrollerin genişlemesini sağlayan yeni özellikle ilgili detaylar haberimizde:

Samsung Galaxy Buds için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni yazılım kablosuz kulaklığın performansını artırdığı gibi kontrolleri de geliştiriyor. Yani kısaca güncellemeyi yükleyen kullanıcılar yepyeni özelliklerle karşılaşıyor.

Samsung bazı kontrolleriBixby olmadan doğrudan kulaklığın dokunmatikyüzeyi üzerinden sunuyor. Fakat Bixby aktif edildiğinde çok daha geniş özel yeteneklere kavuşuyor. Mesela Bixby üzerinden ses, ekolayzır ve diğer birçok ayarlama yapılabiliyor.

Samsung Galaxy Buds güncellemesinin sürüm notları bu şekilde. Ayrıca ikinci adımdan da görülebildiği gibi güncelleme boyutu yalnızca 1.36 MB.

Bixby yetenekleri elbette yalnızca Samsung'a özel

Güncellemeyi herhangi bir cihazda Galaxy Wear uygulaması aracılığıyla indirip yükleyebilirsiniz. Bixby üzerindeki yeteneklerin yalnızca Samsung cihazlar için geçerli olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Yalnızca 1.36 MB'lıkR170XXU0ASD4 sürüm numaralı güncelleme, kulaklığın dokunmatik yüzeyine uzun süre temas edildiğinde gürültü engelleme özelliğinin aktif olmasını sağlıyor.

Uygun fiyata kablosuz kulaklık: Samsung Galaxy Buds incelemesi
Teknoloji

Samsung Galaxy Buds İncelemesi

YUNUS EMRE ŞAHİN GZT Editörü

GZT Teknoloji kendisinden sorulur. Teknoloji haberleri, ipuçları ve ürün incelemeleri hazırlar, her hafta gündemi değerlendiren canlı yayınlarla teknolojinin nabzını tutar.