WhatsApp çöktü! Uygulamaya erişim sağlanamıyor

YUNUS EMRE ŞAHİN GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

WhatsApp'a bir süredir erişim sağlanamıyor, dünya genelinde birçok kullanıcı şu anda WhatsApp'ın çalışmamasından şikayetçi. İşte detaylar...

Dünya genelinde 1.5 milyarı aşkın kişinin aktif olarak kullandığı WhatsApp uygulaması yaklaşık yarım saat önce çökmüş durumda. Her ne kadar şimdilik sorunla alakalı net bir açıklama yapılmamış olsa da WhatsApp'ın güncelleme sebebiyle yavaşladığı ve akabinde de erişim sağlanamadığı üzerinde duruluyor.

WhatsApp'tan gelen konum Yandex Maps ile nasıl açılır?
Teknoloji

WhatsApp'ta çevrimiçi olmadan mesajları okumak mümkün
Teknoloji

Şu anda WhatsApp uygulaması hem mobil hem de web'de kullanılamıyor.

WhatsApp çöktü!

Hatta şu anda başta Twitter olmak üzere birçok farklı sosyal mecrada "WhatsApp çöktü" şeklinde gönderiler paylaşılıyor. Hatta WhatsApp'a erişemeyen kişiler, bu sorunun nasıl ortadan kaldırılabileceğiyle alakalı çözümler de üretmeye çalışıyor.

Az önce de belirttiğimiz üzere WhatsApp'taki sorunun "güncellemeden" kaynaklandığı düşünülüyor. Ancak yine de herhangi bir açıklama gelmediği için şu anda kesin hüküm vermek zor.

YUNUS EMRE ŞAHİN GZT Editörü

GZT Teknoloji kendisinden sorulur. Teknoloji haberleri, ipuçları ve ürün incelemeleri hazırlar, her hafta gündemi değerlendiren canlı yayınlarla teknolojinin nabzını tutar.