Çavuşoğlu'ndan samimi paylaşım

HABER MERKEZİ AA 1 DAKİKADA OKUNUR

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nu hep takım elbiseyle ve son derece resmi bir hâlde görmeye herkes alışık. Ancak Çavuşoğlu'nun son paylaşımı oldukça samimi ve renkliydi. Hasat zamanı bahçesinin mahsulünü elleriyle toplayan Bakan Çavuşoğlu büyük beğeni ve sempati topladı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kurban Bayramı'nda gittiği bahçesinde, yetiştirdiği sebzeleri toplarken çekilen videoyu sosyal medya platformu Instagram'dan yayımladı.

Çavuşoğlu, Gölbaşı'ndaki bahçesinden sebzeleri toplarken görüntülendiği paylaşımında, elde ettiği mahsulü "Satsak çok para kazanırız bundan. Gördüğünüz gibi her şey organik" sözleriyle anlattı.

  • Antalyalı olan Çavuşoğlu, ailesinden gelen tarıma ilgisi dolayısıyla Resmi Konut'un bahçesinde de kavun, karpuz ve sebze yetiştiriyor.

Daha önce bir basın toplantısının ardından gazetecilere yetiştirdiği kavunları ikram eden Çavuşoğlu, geçen ay da çocukluk ve gençlik yıllarında yaz aylarını geçirdiği Antalya'daki Söbüçimen Eğrigöl Yaylası'nı gezerek, memleketini anlattığı videoyu Instagram'dan yayımlamış, takipçileri bu paylaşıma büyük ilgi göstermişti.

Bakan Çavuşoğlu, memleketini videoyla anlattı
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, sosyal medya platformu Instagram'da memleketi Antalya'nın Alanya ilçesindeki Söbüçimen Yaylası'nı anlattığı bir video paylaştı.


HABER MERKEZİ GZT Editörü

Son dakika gelişmelerini, gündemdeki haberleri, bildiğiniz haberlerin bilmediğiniz detaylarını sizlerle buluşturuyor.