Ali Usta'nın gençlik fotoğrafı ortaya çıktı

ADİLE TOPÇU AA 1 DAKİKADA OKUNUR

Son zamanlarda yaptığı çiğ köfteler dışında müşterilerine olan sert tavırları ile gündeme gelen Ali Usta'nın gençlik fotoğrafı ortaya çıktı. Çiğ köftecinin 7 yıl önceki halini görenler oldukça şaşırdı. Usta'nın geçtiğimiz günlerde mesleği bırakıp Hatay'a döndüğü iddia edilmişti.

Son zamanlarda sosyal medyada fenomen haline gelen Ali Usta'nın 7 yıl önceki hali herkesi şaşırttı. Görüntülerde Ali Usta'nın şu anki haline göre daha sakin ve alçak gönüllü halleri dikkat çekiyor. Ali Usta, sıra bekleyenlere sinirlenmek yerine "Allah sizi başımızdan eksik etmesin" ifadelerini kullanıyor.

Fenomen çiğ köfteci Ali Usta'nın 7 yıl önceki hali
İstanbul Eminönü'nde hizmet veren ve müşterilerine olan sert üslubu ile sosyal medyada gündeme gelen çiğ köfteci Ali Usta'nın ortaya çıkan bu görüntülerinin 7 yıl önce çekildiği belirtildi. Oldukça neşeli gözüken ve müşterileriyle samimi bir üslupla konuşan Ali Usta'nın görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi gördü.


Mesleği bırakarak Hatay'a döndüğü söylenmişti

  • Son olarak dükkanının önünde gitar çalan 2 gence saldırdığı anın görüntülerinin sosyal medyada yayınlanması sonrası eleştiri yağmuruna tutulan Ali Usta, 'harbiyiyorum.com' adlı yemek sitesinin iddiasına göre mesleğe küserek doğduğu şehir Hatay'a geri döndü.
  • Ali Usta'nın yerine kardeşinin baktığı ve çiğ köfte satışını devam ettirdiği görüldü.
  • Harbiyiyorum isimli yemek sitesi yaptığı Instagram paylaşımla Ali Usta'nın mesleği bıraktığını iddia etti.

İlk kez GZT'ye konuştu

Mesleği bırakıp Hataya döndüğü iddia edilen Ali Usta ilk kez GZT'ye konuştu.

  • Ali Usta, "İşi bıraktığım, buralarda olmadığım haberleri tam olarak gerçeği yansıtmıyor. Özel bir nedenle şehir dışına çıkmak zorunda kaldım. Bir süredir memleketim Hatay'daydım. Dün İstanbul'a dönüş yaptım. İşimin başındayım müşterilerimle ilgileniyorum" dedi.

Çiğ Köfteci Ali Usta ilk kez GZT'ye konuştu: "Burada şiddet yok"
Hayat

Çiğ Köfteci Ali Usta mesleği bıraktı
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya