Alişan'ın oğlu sünnet oldu

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Geçtiğimiz yıl evlenen ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu Buse Varol'un Burak ismini verdikleri bebekleri dünyaya geldi. Alişan, 42 yaşında ilk kez baba olma heyecanı yaşadı. Oğlunun doğumundan sonra duygusal günler yaşayan türkücü bugün oğlunu sünnet ettirdi.

Ünlü türkücü Alişan geçtiğimiz yıl mayıs ayında Buse Varol'la evlenmişti. Nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı çift ilk çocuklarını kucaklarına aldı. Doğum, Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde 13 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 10.19’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafından gerçekleştirilmişti. Sağlıkla bebeklerini kucağına alan çift sosyal medyadan sakınmamış ve fotoğrafını paylaşmıştı.

Alişan: Oğlum nefes alıyor mu diye yanına gidiyorum
Hayat

Sünnet oldu

Alişan ve Buse Varol çifti oğlu Burak’ı sünnet ettirdi. Çift hastane çıkışı soruları yanıtladı.

Alişan, “Sünnetini gördük. Sıra askerliğini, evlendiğini görmekten inşallah” dedi. Demet Akalın’ın Burak’ın sünnetini sosyal medya hesabından duyurmasına teşekkür eden türkücü, “Hastaneye gelmedi. Eve gelip ziyaret edecek” açıklamasını yaptı. Alişan ve Demet Akalın 6 yıllık küslüğün ardından geçtiğimiz günlerde barışmıştı. Haberi okumanız için aşağıya bırakıyoruz.

Yıllardır süren küslük bitti iki ünlü isim barıştı
Hayat

Çift hastane çıkışı gazetecilere poz verdi.

Alişan'dan oğluna büyük jest
Hayat

Bebeğini sosyal medyadan uzak tutacağını söylemişti

Alişan ve Buse Varol bebekleri doğmadan önce,

  • “Kucağımıza almak için heyecanla bekliyoruz. Bakalım kime benzeyecek gözleri ne renk olacak, kel mi olacak merak ediyoruz. Son günlerde doğacak çocukları adına açılan sosyal medya hesaplarına sitem eden Alişan “Bazı geri zekâlılar böyle bir şey yapmış. Biz sosyal medyadan uzak durmasını istiyoruz” demişti.
A ADİLE TOPÇU Pirimedya