Bu hafta çıkan ve mutlaka izlemeniz gereken 5 fragman

HABER MERKEZİ GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

2019 yılında vizyona girecek dev yapımların fragmanları birer birer yayınlanmaya başladı. Aralarında sinemaseverlerin yıllarca beklediği Avengers: Endgame gibi filmler de bulunuyor.

Sinema sektörünün bu yıl fazlasıyla hareketli geçeceği yayınlanan fragmanlardan belli oluyor. Özellikle Marvel hayranlarının neredeyse 1 yıldır beklediği Avengers: Endgame ilk tanıtım videosu yayınlandı. Çıkış tarihini takviminize ekleyip iple çekeceğiniz 5 filmin bu hafta yayınlanan fragmanını bu yazımızda sizler için derledik.

Marvel hayranlarına müjdeli haber: Avengers Endgame fragmanı burada
Hayat

0. 5. Crypto
Polisiye severlerin bayılacağı kara para filmi olan Crypto, kara para aklama ajanı Beau Knapp'in hayatına odaklanarak nefes kesen dakikaları izleycilerle buluşturacak.
0. 4. Long Day's Journey Into Night
Kayıp bir kadını bulmaya çalışan adamın hikayesi film devam ettikçe fazlasıyla dramatikleşerek, izleyenlerin duygusal anlar yaşamasına sebep olacak.
0. 3. Booksmart
Liseden mezun olmaları yaklaşırken ders çalışmak yerine daha fazla eğlenmeleri gerektiğini düşünen iki yakın kız arkadaş, dört yılda yaşanacak tüm eğlenceyi bir gece de yaşayacaklardır.
0. 2. Aladdin
Geceleri çeşitli yerlerde uyuyan ve gündüzleri ise yiyecek çalarak geçimini sağlayan Aladdin'in aslında altın gibi temiz kalbi olduğunun farkına, filmi izleyince varacaksınız.
0. 1. Avengers: Endgame
Listemizin ve dünyanın en gözde filmlerinden Avengers: Endgame oldukça heyecanlı anlarla bizleri karşılayacak. Black Widow, Kaptan Amerika, Thor, Hulk, Iron Man ve Nebula yaşıyorken birden ortaya çıkan Ant-Man, yepyeni evrenlerin ve kahramanların varlığı hakkındaki bilgileriyle Thanos'a karşı bir fırsat yakalamaya olanak tanıyacak.
HABER MERKEZİ GZT Editörü

Son dakika gelişmelerini, gündemdeki haberleri, bildiğiniz haberlerin bilmediğiniz detaylarını sizlerle buluşturuyor.