En şifalı 7 taş

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Birçok derde deva olan, yaydığı enerji sayesinde hastalıklara iyi gelen, motivasyonu yükselten dünya üzerinde bir sürü şifalı taş bulunuyor. Bu taşların hangileri olduğunu, ya da hangisinin neye iyi geldiğini çok fala bilmiyoruz. İşte bunlara yakından bakmak için haberimize göz gezdirmeyi unutmayın.

Dünya üzerinde çok fazla değerli taş bulunuyor. Hastalıklara iyi gelen, motivasyonu yükselten bu taşlar bir nevi huzur kaynağı. Evimizdeki negatif enerjiyi atmamaya da oldukça yardımcı olan bu şifalı taşların neler olduğunu inceledik. 7 tane özel taşı bu haberde sizin için bir araya getirdik.

0. Safir taşı

 Safir hafızayı güçlendiriyor ve kişiye ilham kaynağı oluyor ve negatif enerjilerden koruyor. 

0. Yeşim taşı

Parasal anlamda zenginlik getiren ve zihni açan özellikleri vardır. 

0. Hematit taşı
Hematit taşının içeriğinde %70 oranında demir bulunur. Krampları gidermeye ve ateşi düşürmek için kullanıldığı bilinmektedir.
0. Akik taşı
Akik taşı topraklama için çok etkilidir çünkü fiziksel ve duygusal yönleriniz arasında bir denge oluşturur.
0. Pembe kuvars taşı
Zihni rahatlattığı bilinmektedir. Kalp rahatsızlıklarına iyi geldiği söylenir. Kanın vücutta sağlıklı bir şekilde dolaşımını sağlar. Kişinin cilt sağlığını koruduğu biliniyor.
0. Mavi florit taşı
Mavi Florit koruyucu bir taştır. Sizi istenmeyen enerjilerden korur ve mutsuz düşünceler veya endişeler üzerinde durmanızı önler.
0. Yakut taşı
A ADİLE TOPÇU Pirimedya