Ezgi Mola'dan Organize İşler filmiyle ilgili açıklama

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı Organize İşler'in devam filmi olan Sazan Sarmalı 1 Şubat itibariyle sinemaseverlerle buluştu. Gişede oldukça iyi bir hasılat eden film daha vizyondayken Netflix'e satıldı. Bunun üzerine tartışmalar ve tepkiler büyüdü. Tüm bunların yanında güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde Lerzan Berrak'ı oynayan Ezgi Mola ise rolüyle alakalı konuştu ve ''Rolü söke söke aldım''dedi.

Sinemada çıkan bilet fiyatlarının pahalı olmasıyla alakalı olan krizden dolayı Yılmaz Erdoğan'ın filmi Organize İşler 2 : Sazan Sarmalı 1 Ocak'ta vizyona giremedi. Krizin çözülmesinden sonra Erdoğan filmin yeni vizyon tarihini sosyal medyadan yaptığı açıklamayla 1 Şubat olarak duyurmuştu. Oldukça iyi etkiler alan ve beğenilen film 359 bin 464 kişi tarafından izlenerek gişesini 2 milyon 938 bin 694'e çıkardı. Film üç hafta sonunda toplam 5 milyon 893 bin 850 TL hasılat yaptı.

Organize İşler 2'nin yapımcısı ilk kez konuştu: Filmi para için Netflix'e satmadık
Hayat

Güçlü oyuncu kadrosu

Organize İşler'in bir diğer özelliğiyse güçlü oyuncu kadrosuna sahip olması. Bensu Soral, Kıvanç Tatlıtuğ ve Ezgi mola gibi isimler dikkat çekiyor. Kıvanç Tatlıtığ'un ilk kez komedi oynadığı film Netflix'e satıldıktan sonra eleştirilerin hedefi oldu. Yapımcılarla Yılmaz Erdoğan'ı karşı karşıya getiren bu durum gişede ise düşüşee sebep olmadı.

Netflix'in Türkiye sorumlusu ilk kez GZT'ye konuştu
Hayat

Ezgi Mola rolüyle ilgili konuştu

  • Başarılı oyuncu Ezgi Mola Organize İşler hakkında konuştu. Mola film senaryo aşamasındayken Yılmaz Erdoğan'ı aradığını söyleyerek;
  • ''Yılmaz'a 'Yıllar önce konuştuğumuz gibi beni oynatacaksın değil mi?' diye sordum. Israr ettim. Rolü söke söke aldım'' dedi.

Sinemacılar Yılmaz Erdoğan ve yapım şirketini dava etmeye hazırlanıyor
Hayat

Organize İşler 1'de hırsızlık çetesinin üyelerinden biri olarak izlediğimiz Mola, serinin 2. filminde Asım'ın eşi de olacak olan Lerzan Berrak karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Birol Güven'den Yılmaz Erdoğan'a 'Netflix' tepkisi
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya