Fatih Altaylı'dan ameliyat sonrası 'Canan Karatay' çıkışı: 'Dediklerini yapmayın'

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Gazeteci Fatih Altaylı geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Anjiyo olan ve 2 damarına stent takılan Altaylı, ''Ağrıdan şüphelenip hastaneye gittim. Şimdi iyim. Ama size önerim Canan Karatay Hanımefendi'nin önerdiği diyetleri uygulamayın'' diyerek Karatay'ı suçladı.

Fatih Altaylı geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak yoğun bakıma alınmış ve anjiyo olmuştu.Sağlık sorunu nedeni ile kimseyi rahatsız etmek istemediğini belirten Altaylı köşesinde olan biteni yazdı. Ancak Altay'lı yazısının sonunda Canan Karatay'ı hedef aldı. Bu durum Altay'lının Karatay diyeti yaptığı ve sonrasında da rahatsızlandığı yorumuna neden oldu.

Canan Karatay: Kurtlu elma yiyin
Hayat

Minik bir tavsiye

Rahatsızlandığı süreci anlatan Fatih Altaylı, Canan Karatay ile ilgili ilginç bir açıklama yaptı.

Altaylı; ''Bu durumumla ilgili olarak bir minik tavsiye vermek isterim. Canan Karatay Hanımefendi'nin önerdiği diyetleri uygulamayın. Bu diyetler kulağa hoş ya da işinize gelebilir. Belki birkaç kişiye de yaramış olabilir. Ama çok daha fazla insanın başına dert açtığından ve hatta ölümüne neden olduğundan şüpheniz olmasın." ifadelerini kullandı. Gazetecinin bu yazdıkları rahatsızlığı için Karatay'ı suçluyor dedirtti.

Canan Karatay 'sahneye' çıkıp şarkı söyledi
Hayat

Canan Karatay'ın ilginç açıklamaları

İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay oldukça ilginç açıklamalar yaparak herkesi şaşırtıyor. En kolestrol hakkında açıklama yapan Karatay, ''Kolesterol diye bir hastalık yok. Kolesterolü çıkaran hekimler değil ilaç firmalarıdır. İyi kolesterol, kötü kolesterol diye bir şey yok. Kolesterolden korkmayın. Kolesterolü olan hanımlar ve beyler daha uzun yaşıyorlar'' dedi.

İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay'a ekmek unlarına potasyum bromür katıldığını söylemesinden dolayı İstanbul Tabip Odası Başkanlığı tarafından para cezası almıştı.

Canan Karatay: 'Her şeyi mevsiminde yiyin'
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya