Hakan: Muhafız'dan 'Cüneyt Arkın'lı heyecanlandıran yeni fragman

ÖMER FURKAN ÇINAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız yayınlandığı ilk sezonuyla büyük bir başarı elde etmişti. İzlenme rakamları açıklanmasa da 2,3 ve 4. sezonu için onay alan dizinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Süper kahraman temasının işlendiği dizinin yeni sezon fragmanında Cüneyt Arkın'ın yer alması izleyicileri heyecanlandırdı.

Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Hakan: Muhafız filminin ilk sezonu büyük ses getirdi. Netflix yönetimi dizinin yeni sezonlarda da yayınlanacağını duyurmasının ardından çekimleri başlandı. Netflix, dizinin 2. sezonuna ait yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda en dikkat çeken detay, Türk televizyonlarının efsane ismi ve deyim yerindeyse ilk 'SüperKahramanı' Cüneyt Arkın'ın yer alması izleyicileri bir hayli heyecanlandırdı.

Hakan: Muhafız'ın yayınlanan 1.sezon oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü yer aldı.

Hakan: Muhafız dizisi 3 ve 4. sezon onayı aldı
Hayat

Yayınlanan tanıtımda Arkın, Zeynep karakterine Muhafız'ın yanında olması gerektiğini söylüyor.

Cüneyt Arkın, dizinin yeni sezon fragmanında yer aldı.

Yerli 'süper kahraman' Cüneyt Arkın, Hakan: Muhafız kadrosunda

Hakan: Muhafız dizisinin 2. sezon tanıtım fragmanı Netflix tarafından bugün yayınlandı. Tanıtım videosunda gelecek sezona dair ipuçları ve değerlendirmeler yer alırken, dizinin baş karakterlerinden Zeynep'in (Hazar Ergüçlü) yanında oturan kişinin Cüneyt Arkın olduğu ortaya çıktı. Yeni sezonda İstanbul'u karanlık güçlerinden korumakla görevli Hakan'ın, nasıl başarılı olacağından bahseden ve Zeynep'e bu konu hakkında öğütler veren usta oyuncunun, dizide hangi karakteri canlandıracağı ve yeni bölümlerinde yer alıp almayacağı merak konusu.

Netflix onayladı: 'Hakan: Muhafız'ın 2.sezonu geliyor
Hayat

GZT Hayat Kategorisi’nde Editör olarak görev yapıyor. Ömer’e omer.cinar@pirimedya.com adresinden ulaşabilirsiniz.