Hazal Kaya ve Burak Deniz arasında kriz çıktı

ADİLE TOPÇU DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR

Bizim Hikaye dizisinin başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Bura Deniz arasında sorun yaşandığı iddia edildi. Başarılı performans sergileyen ve iyi bir uyum yakalayan ikilinin Kaya'nın düğününden önce küstüğü belirtildi. Hazal Kaya geçtiğimiz ay oyuncu Ali Atay'la evlenmişti.

Kardeşlerine hem annelik hem babalık yapan, yabancı bir filmden uyarlanan, bir ablanın hikayesini anlatan Bizim Hikaye ekran macerasına devam ediyor. Başrollerinde Burak Deniz, Hazal Kaya gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi şu sıralar sette yaşanan bir krizle gündeme geliyor.

Gelen bilgiler Deniz ve Kaya'nın arasının bozulduğu, ikilinin küsüp konuşmadığı yönünde.

Sette ayrım başladı

Geçtiğimiz ay Ali Atay'la evlenen Hazal Kaya düğününden beri Burak Deniz'le konuşmuyor. Ayrıca aralarındaki gerginliğin sete yansıdığı, ekibin ‘Hazalcılar’ ve ‘Burakçılar’ diye iki gruba ayrıldığı konuşuluyor. Tüm bu kargaşanın arasında dizinin yeni bölüm fragmanı sosyal medyadan paylaşıldı.

Gerginlikten dolayı ayrılmış

Bizim Hikaye’de 53 bölüm boyunca ‘Tülay’ karakterini oynayan Nesrin Cavadzade’nin de diziden yaşanan gerginlikten dolayı ayrıldığı söylenmişti.

Cavadzade diziyi neden bıraktığını açıklamak istememişti.

Nesrin Cavadzade,Bizim Hikaye kadrosundan kısa süre sonra ayrıldı.

Alkışlanacak hareket! Bizim Hikaye’nin yıldızları Hazal Kaya ve Burak Deniz el verdi!
Hayat

Annesinden iyi haber gelmişti

Hazal Kaya annesiyle birlikte Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Kanser olan ve saçlarını elleriyle kestiği annesinin kanserle olan mücadeleyi kazandığını söyleyen Kaya şimdi çok daha iyiyiz dedi. Haberin devamını okumanız için aşağıya bırakıyoruz.

Hazal Kaya'nın annesinden sevindiren haber
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya