Kadir İnanır'ın oynadığı 'Kapı' filminin vizyon tarihi belli oldu

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Uzun süre sonra sinemaya geri dönen Kadir İnanır karşımıza 'Kapı' filmiyle çıkacak. Çekimleri tamamlanan filmin başrollerinde İnanır ile beraber Vahide Perçin ve genç oyuncu Aybüke Pusat rol alıyor. 12 Nisan'da vizyona girecek filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Uzun zamandır ekranda yer almayan Kadir İnanır 'Kapı' filmiyle sinemaya geri dönüyor. Güçlü bir kadroya sahip olan filmde İnanır, Adını Feriha Koydum dizisi ile akıllara kazınan usta oyuncu Vahide Perçin ile kamera karşısına geçti. İkiliye Söz dizisiyle hatırladığımız genç oyuncu Aybüke Pusat eşlik ediyor.

12 Nisan'da sinemalarda

Mardinli bir ailenin acıklı serüvenini anlatan ‘Kapı’ isimli film 12 Nisan’da sinemalarda. Nihat Durak’ın yönettiği, Filiz Üstün Durak’ın yazdığı bu etkileyici ve sıra dışı idiyet hikayesi Durak Film imzalı.

25 yıl önce Berlin’e taşınan aile, beklenmedik büyük bir haberin ardından Mardin’in yolunu tutuyor. İşte belki de yıllardır tüm aileyi kemiren soru işaretleri, bu apansız yolculukla cevaplanmaya başlıyor.

Aybüke Pusat ve Vahide Perçin.

İlk fragman geldi

Başrollerini Kadir İnanır (Yakup), Vahide Perçin (Şemsa), Timur Acar (Remzi), Aybüke Pusat (Nardin) ve Erdal Beşikçioğlu’nun (Efrem) üstlendiği film Mezopotamya’nın kalbinden, 2019’ün Türkiyesi’ne uzanacak. ‘Kapı’ 12 Nisan’da sinemalarda.

Filmle ilgili ilk fragman yayınlandı.

Son filmi olduğu iddia edilmişti

Kadir İnanır’ın 70’inci yaş günü jübilesini yaptığı Kapı filminin vizyona girmesi ile birlikte kutlanacak.Türk sinemasında unutulmaz filmlerde roller alan İnanır'ın, Kapı filmi ile beyaz perdeye veda edeceği iddia edilmişti. Kapı filmi yapımcıları ise başrol için Necla Nazır’a teklif götürmüştü. Ancak usta oyuncu teklifi kabul etmedi.

Necla Nazır'ın gençliğinden bir kare.

Ünlü oyuncu Kadir İnanır, setlere geri döndü
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya