Londra'da Cem Yılmaz rüzgarı

ADEM YILMAZ DHA 1 DAKİKADA OKUNUR

Ünlü komedyen Cem Yılmaz stand-up gösterisi, Diamond Elite Platinum Plus ile Londra'da sahne aldı. Biletleri satışa sunulduğu anda biten ve karaborsaya düşen komedyenin gösterisinde kahkaha tufan esti. Gösteriyi Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın da izledi.

Komedyen Cem Yılmaz sinemada bilet fiyatlarının pahalı olmasından dolayı çıkan krizin ardından çektiği Karakomik filmlerin vizyon tarihini ertelemiş ve yeni bir stand-up gösterisiyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Biletleri satışa çıkar çıkmaz satışan gösteri kapalı gişe oynuyor.

Londra'da gösteri

  • Londra'nın batısındaki Eventim Apollo gösteri merkezinde İngiltere'de yaşayan Türk seyircilerle buluşan Yılmaz, izleyenleri kahkahaya boğdu. Gösteri için 3 bin 500 kişilik salonu dolduran seyirciler, öncesinde de salonun dışında uzun kuyruklar oluşturdu.
  • Gösteriyi Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın da izledi.

Cem Yılmaz NASA'nın çalışma teklifini reddetti
Hayat

Uyarı yapmıştı

Usta komedyenin gösterisinin 90, 120 ve 170 TL olarak satışa çıkan biletleri, karaborsada 750-1500 TL arasında satılmaya başlandı.

Yılmaz, karaborsa konusunda sevenlerine Twitter hesabından çağrı yapmıştı. İşte o Tweetler;

Cem Yılmaz: Benim filmim sadece sinemalarda
Hayat

ADEM YILMAZ GZT Editörü

Lisans eğitimi sonrası Tahran Üniversitesi`nde çalışmalar yaptı. İran`ın Ortadoğu Politikası ve Suriye, uzmanlık alanı. İyi derecede  Farsça ve Fransızca biliyor.