Meghan Markle'nın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

İngiltere Kraliyet gelini Sussex Düşesi Meghan Markle geçtiğimiz günlerde gizlice ABD'ye giderek baby shower partisi düzenlemişti. Markle'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Kutlamadan paylaşılan görüntüler bebeğin cinsiyetini ele verdi. Gelen görüntülere göre bebeğin kız olacağı iddia edildi.

Meghan Markle ve Prens Harry ilk çocuklarını kucaklarına almaya hazırlanıyor. Şu sıralar hamileliğinin son aylarına doğru giden Markle her gün yeni bir haberle gündeme geliyor. Gizlice ABD'ye giden ve doğacak çocuğu için baby shower partisi yapan Düşes'in 500 bin dolar harcadığı kutlamadan görüntüler ortaya çıktı.

İngiliz Kraliyeti'nin küçük gelini doğum koçu tuttu
Hayat

Cinsiyeti belli oldu

Prens Harry ve Meghan Markle'ın bebeğinin cinsiyeti henüz resmi olarak açıklanmadı fakat baby shower kutlamasındaki pembe tema dikkat çekti. Katılan konuklardan birinin partiyi Instagram hikayesinde paylaşması, akıllara'kız bebek mi olacak?' sorularını getirdi.

Meghan Markle: Eşim babam gibi olmasın
Hayat

Instagram'da paylaşılan bu görüntü Meghan'ı ele verdi.

Girl, RoyalBabyShower etiketiyle paylaşımlar yapılan videoda pastel tonlu macaronlar, pembe kekler ve kurabiyeler dikkat çekiyor.

Kraliyet ailesinde cinsiyetin açıklanması yasak olmasına rağmen Düşes'in kızı olacağı öğrenildi.

İngiltere Kraliyeti'nde krizin adı: Meghan Markle
Hayat

Fas ziyaretinde kına yaktırdı

İngiliz kraliyet ailesinden Sussex dükü ve düşesi Prens Harry ile Meghan Markle’ın, üç günlük Fas ziyaretine çıktı. Hamileliğinin son aylarında olmasına rağmen sürekli ziyaretlere katılan Meghan ülkenin geleneklerinden biri olan kına yaptırdı.

Meghan'ın kına yaptırdığı andan bir kare.

Düşes'in kınayı sürekli karnını tuttuğu eline sürmesi dikkat çekti. 34 yaşındaki Prens Harry’nin de, kendisinden üç yaş büyük eşi Meghan’dan gelen bir alışkanlıkla elini karnına götürerek poz vermesi, İngiliz basınında esprilerle karşılandı.

İngiltere Kraliyet gelini Meghan Markle: Baba bu yolu neden seçtin
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya