Muazzez Ersoy'un fotoğrafı şaşırttı: 'Lady Gaga'ya benziyor'

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konseri afişlerle duyurmaya başladı. Ancak şarkıcının afişlerinde verdiği poz sosyal medyanın gündemine oturdu. Ersoy, verdiği pozla Lady Gaga'ya benzetildi. Sosyal medya kullanıcıları tarafından shopu fazla kaçırıldığı iddia edildi.

Sanatçı Muazzez Ersoy 5 Nisan tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi'nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Konser tarihini duyurmak için kamera karşısına geçen ve afişler yaptıran Ersoy sosyal medyanın diline düştü. Sosyal medya kullanıcıları, 60 yaşındaki Ersoy'un fazla shop nedeniyle Lady Gaga'ya benzediğini yazdı.

Lady Gaga olmuş

Lady Gaga-Muazzez Ersoy benzetmesi yapan isimlerden biri de müzik yazarı Mehmet Tez oldu.

Tez, sosyal medya hesabından Muazzez Ersoy'un konser afişini paylaşıp, 'Fotoşokun ayarı kaçınca Lady Gaga olmuş' dedi.

Oscar ödüllü Gaga

Geçtiğimiz günlerde Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Gecede En İyi Şarkı :Shallow - A Star Is Born ile Lady Gaga aldı. Oldukça duygusal anlar yaşayan ve duygusal konuşma yapan Gaga geceye damgasını vurdu. Şarkıcı tüm gece boyunca ödülünü elinden bırakmazken bir de şarkı seslendirdi. Filmin konusu, bir zamanların ünlü country şarkıcısı Jackson Maine (Bradley Cooper), artık kariyerinde düşüşe geçtiği bir dönemi yaşarken Ally (Lady Gaga) adında yetenekli ancak tanınmamış bir genç müzisyenle tanışır.

Filmin başrolünde Lady Gaga oynuyor.

Ally ile kısa sürede yakınlaşan Jackson, aynı zamanda genç yıldız adayının tanınmasına yardımcı olacaktır.İlk önce Beyonce'nin başrolünde oynayacağı duyurulan filmde Lady Gaga yer aldı.

91. Oscar ödülleri sahiplerini buldu: Geceye Müslüman aktörler damgasını vurdu
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya