Netflix'in yeni transferi: Burçin Terzioğlu

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Dijital yayın platformu Netflix'in ilk Türk yapımı Hakan: Muhafız dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Dizinin yeni sezon tanıtımında oyuncu Burçin Terzioğlu'nun fotoğrafları paylaşıldı. Oyuncu 2. sezon itibariyle Netflix izleyicileriyle buluşacak.

Dijital yayın platformu Netflix ilk Türk yapımı olan Hakan: Muhafız dizisinin başarılı olmasının ardından diziye 3 ve 4. sezon onayı verdi. Başrollerini Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü ve Ayça Auşin Turan paylaşıyor. 2. sezonla ilgili tanıtım fragmanları ve fotoğrafları yayınlanan dizide bir sürpriz yaşamdı.

Hakan: Muhafız dizisinden Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü.

Diziye yeni transfer

Netflix'in başarılı yayınlarından olan Hakan: Muhafız dizisinin kadrosu kaliteli isimlerle genişlemeye devam ediyor. 2. sezon fragmanında Cüneyt Arkın sürprizinin yaşanmasından sonra diziye Burçin Terzioğlu dahil oldu.

Terzioğlu, Netflix yapımı The Protector’da Rüya adlı karaktere hayat verecek. Rüya karakteri “sonsuz aşkı deneyimlemiş, göz kamaştırıcı güzelliği ve gizemli havası ile etrafındakilerin başını döndüren özgür ve güçlü bir kadın” olarak tanımlanıyor.

Burçin Terzioğlu, Poyraz Karayel dizisinde İlker Kaleli ile başrol oynadı.

Netflix’in orjinal yapımı Hakan Muhafız'ın: İzlenme oranları belirlendi
Hayat

Türk yapımları devam edecek

Netflix'in ilk Türk yapımı olan Hakan: Muhafız'ın yoğun ilgi görmesinin ardından Türkiye'ye özel üç proje daha yapılacak. Göbeklitepe hikayesinin anlatıldığı dizide Beren Saat rol alacak. Osmanlı'nın yükseliş dönemine ilişkin Fatih Sultan Mehmet'in hayatını anlatacak olan 6 bölümlük belgeselde ise Tuba Büyüküstün ve Birkan Sokullu yer alacak.

Beren Saat'in Netflix dizisinden ilk ipucu: Göbeklitepe'de geçen fantastik bir dizi
Hayat

A ADİLE TOPÇU Pirimedya