Organize İşler 2'den haber var: 'Netflix'te ücretsiz'

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği Organize İşler'in devamı olan Sazan Sarmalı filmi 1 Şubat itibariyle vizyona girdi. Yoğun ilgiyle karşılaşan film, kısa sürede bir milyonu geçen izlenme oranına ulaştı. Filmin bu başarısı Netflix'in gözünden de kaçmadı. Dijital yayın platformu, Organize İşler 2 Sazan Sarmalı'nı ücretsiz yayınlayacak . Film bugünden itibaren Netflix'te olacak.

Sinema krizinin son bulmasının ardından vizyona giren en iddialı yapım; yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı olmuştu. Film 1 Şubat'ta vizyona girmesinin ardından 1,5 milyon kişi tarafından izlenerek 23 milyon TL hasılat yaptı. Filmin bu başarısı dijital yayın platformu olan Netflix'in gözünden kaçmadı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre Sazan Sarmalı bugünden itibaren Netflix'te.

Yılmaz Erdoğan.

Yılmaz Erdoğan daha önce konuşmuştu

Yılmaz Erdoğan sinema salonu işletmecileriyle yaşanan sorun sebebiyle yeni filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nın vizyon tarihini ertelemişti. Erdoğan, bununla ilgili açıklama yaptığı sırada Netflix'le de görüşme halinde olduklarını söylemişti. 1 Şubat'ta vizyona giren filmin, 1 saat önce yapılan açıklamayla beraber Netflix'te de yayınlanacağı resmen duyurulmuş oldu.

Organize İşler 2'den Kıvanç Tatlıtuğ.

Sinemada krizi tek başına yenen film: Organize İşler 2
Hayat

Netflix Twitter'dan duyurdu

Dünya çapında izlenme oranı hayli yüksek olan ve Türkiye'de de yapımları ilgiyle izlenen Netflix bir sürprizle daha Türk seyircilerinin karşısına çıktı. 2 hafta önce vizyona giren ve çok yoğun bir ilgiyle karşılaşan Organize İşler'in devam filmi olan Sazan Sarmalı'nı bugünden itibaren Twitter hesabından yaptığı açıklamayla yayınlayacağını duyurdu.

Kıvanç Tatlıtuğ yeni projesi: Sarı Saruhan film oluyor
Hayat

Hababam sürprizi de yapmıştı

  • Hakan: Muhafız dizisinden sonra 3 proje daha yapacak olan platform bu sefer de The Umbrella Academy'de Hababam Sınıfı'nın müziği kullanarak bir kez daha Türk seyircisine sürpriz yaptı.
  • 'Hababam Sınıfı' filmlerinin efsanevi müziği Netflix'in 15 Şubat 2019 tarihinde ekrana gelecek olan The Umbrella Academy dizisinin tanıtımında kullanıldı. Netflix Türkiye'nin resmi Youtube hesabından paylaşılan videoda yeni dizisi The Umbrella Academy tanıtılırken Melih Kibar'ın 'Hababam Sınıfı' film müziği kullanıldı.
A ADİLE TOPÇU Pirimedya