Reynmen sildim dediği şarkısını yeniden yayınladı

HABER MERKEZİ GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Reynmen lakaplı ünlü YouTuber Yusuf Aktaş, 25 gün içerisinde 120 milyon görüntülenme alan 'Derdim Olsun' şarkısının klibini sildiğini iddia ettikten 1 gün sonra, klip yeniden YouTube üzerinden gösterime girdi.

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Reynmen, yayınladığı 'Derdim Olsun' müzik klibinin 25 günde 120 milyonun üzerinde görüntülenmesi üzerine sahte hesaplar tarafından izlenme satın aldığı yönünde çıkan iddiaların önüne geçmek için şarkıyı YouTube üzerinden kaldırdığını duyurmuştu.

Reynmen'in YouTube rekoru kıran klibi çalıntı çıktı
Hayat

Sahte izlenme söylentilerine Reymen'in takipçileri tepki gösterdi
Hayat

Reynmen, klibi kaldırdığını Instagram hesabından duyurmuştu.

Reynmen, Aleyna Tilki'nin YouTube rekorunu kırdı: 24 saate 11 milyon
Hayat

'Derdim Olsun' yeniden YouTube'da

Reynmen'e ait olan ve rekor üstüne rekor kıran 'Derdim Olsun' isimli müzik klibi, bir gün önce YouTube'dan kaldırılmıştı. Reymen Instagram hesabından yaptığı açıklamada,

  • ''Yok bottan silindi, yok oradan buradan silindi. Gayet de ben kaldırdım. 200milyonluk parçam da olmayı versin. Hayatıma mal oldu. Derdim oldu. İstemiyorum! Bugün bu şarkıyla gelmedim buraya, yarın da o şarkıyla var olmayız. Hadi bakayım!'' dedi

Reynmen lakaplı YouTuber Yusuf Aktaş, şarkısını kaldırma sebebi olarak önünü alamadığı sahte ve çalıntı iddiaları olduğunu açıkladı.

Bugün ise kullanıcılar tarafından aratıldığında video klibin yayında olduğu ve izlenme sayısının 123 milyona dayandığı görüldü. Şarkının yeniden yayınlanması ile ilgili Reynmen bir açıklama daha yaptı.

‘’Sabah şarkıyı kaldırmama sebebi ortalıkta dönen bot muhabbetine bir sonra vermekti. Sağ olsunlar direkt konuşmuşlar, ‘’İşte gördünüz mü? Bot olduğu için klibini kaldırdı’’ diyerek açıklama yapan Reymen, şarkısını silmediğini sadece gizlediğini ve şimdi de tekrar yayında olduğunu açıkladı.

HABER MERKEZİ GZT Editörü

Son dakika gelişmelerini, gündemdeki haberleri, bildiğiniz haberlerin bilmediğiniz detaylarını sizlerle buluşturuyor.