Şarkıcı Bengü'nün bebeğinin cinsiyeti belli oldu

ADİLE TOPÇU GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Ünlü şarkıcı Bengü geçtiğimiz yıl iş adamı Selim Selimoğlu ile dünyaevine girdi. Sosyal medya üzerinden tanışan çift kısa süre içinde evlendi. Adetlerimize uygun bir düğün yapan şarkıcı geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden bir bebek beklediğini açıklayan duygusal bir mesaj yayınlanmıştı. Bebeğin cinsiyeti belli oldu.

Pop müziğinin güçlü seslerinden Bengü, armatör Selim Selimoğlu ile geçtiğimiz ay evlendi. İzmir'de gerçekleşen düğünün her detayı sosyal medyadan paylaşılmıştı. Eski geleneklerin neredeyse hepsine uyan Bengü'yü baba evinden almak için davul zurna ekibiyle gelen damat tarafı, kapı önünde halay çekip oynamayı da ihmal etmemiş ve herkes tarafından beğeni toplamıştı.

Şarkıcı Bengü'nün 40 bin liralık bebek odası
Hayat

Bebek bekliyor

Sosyal medyadan ilk çocuğuna hamile olduğunu duyuran Bengü;

Dünyanın en güzel duygusunu sizlerle paylaşmanın zamanı geldi🙈🙈Evet anne oluyorum!!! Bizim bir bebeğimiz oluyor🐣16. Haftamızdayız ve ben öğrendiğim ilk günden beri tarif etmesi çok zor duygular yaşıyorum...Sanki bu yaşıma kadar yaşadığım tüm duygular bomboş benim için... Kocaman bir sevinç, heyecan, merak, endişe, hepsi birarada...Allah ın izniyle ve sizlerin de dualarıyla bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alacağımız günü merakla ve heyecanla bekliyoruz...Bu süreçte sizler de bizim için hep dua edin olur mu? 🙏🏼🧿💕Allah isteyen ; bekleyen dileyen herkese bu mucizeyi nasip etsin ve benim gibi hamişleri korusun...Sizi seviyoruz ve ikimiz de öpüyoruz🐣💕😘 sözleriyle duygularını ifade etmişti.

Bengü düğününü Türk geleneklerine uygun yapmıştı.

Cinsiyeti belli oldu

Şarkıcı Bengü bebeği olacağını açıklamasının ardından büyük bir heyecanla bebek odası hazırlığına girmiş ve 40 bin TL'lik harcama yapmıştı. ''Evlendikten 3 ay sonra hamile olduğumu öğrendim'' diyen şarkıcının bebeği kız olacak.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan şarkıcı Bengü; ''Sağlıkla gel güzel kızımız, şeker kızımız, bal kızımız🧸💕🎀🧸🍬💕🧿'' ifadelerini kullandı.

REKLAM

A ADİLE TOPÇU Pirimedya